Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nök, ti mennyire engeditek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, ti mennyire engeditek el otthonról a férjet?

Figyelt kérdés

Nem nagyon járok el otthonróp, heti 2x1 órát mennék el a 2 éves gyerek mellöl a szomszédba Fifázni. Nyáron meg kimenni focizni a szabadba. Máshova amúgy sehova nem járok, bemegyek dolgozni majd hazamegyek. Barátom, haverom már csak ez az egy srác van. Nem szoktam otthon se szórakozni, filmet, sorozatot a gyerek születése nem láttam, csak a meséket amiket ö néz néha. Feleségem ki van bukva, hogy én el akarok menni arra a heti 2 órára, mert egy családapa ne menjen sehova. Azt ajánlotta fel, hogy menjünk el minden hétvégén a szüleihez, az öccse még otthon lakik, veszünk oda egy Xboxot és vele tudok játszani meg kint focizni. Nem érti meg, hogy itt nem a Fifáról van szó, hanem hogy jól esne egy baráttal beszélgetni, elhülyéskedni kicsit. Erre azt mondja, hogy egész nap a munkahelyemen vagyok amíg ö a négy fal közé van zárva és szórakozzam ki magamat ott, beszélgessek, hülyéskedjek a kollégáimmal. Persze a munkahelyen munka van, nem érünk rá másra és nem is olyan a viszony hogy a barátaimnak mondanám öket.

A feleségem összes ismeröse, barátnöje vele ért egyet, ezért elbizonytalanodtam. Eddig azt hittem igazam van és nem nagy dolog ha kicsit átmegyek a barátomhoz a szomszédba. Most viszont kezdem magam szar apának érezni. Azt mondják, hogy én menekülni akarok a családi kötelességek elöl. Feleségem másik ötlete, hogy jöjjön át a barátom, de az nem ugyanaz. Egy kisgyerek mellett nem lehet úgy semmit se csinálni, meg ott ül velünk a feleségem, az nem ugyanaz. A havernek nincs senkije, egyedül él.


2021. dec. 1. 13:28
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
96%
19 a heti 2 óra az nem azt jelenti, hogy aludni jár haza
2021. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
97%

Nem normális sem a feleséged, sem azok a válaszolók akik vele értenek egyet.


Hetente kétszer egy óra kettesben egy barátoddal nem akkora idő, hogy köpködni kezdjen valaki. Mondjuk én biztos nem kérnék engedélyt. Megbeszélném és ha emiatt jelenetet rendezne megkérdezném, hogy hol van a tulajdoni lapja rólam, mert szeretném látni mit lehet, meg mit nem.


Vagy ha ez nem tetszik, akkor ő sem találkozhat a barátnőivel, majd csacsog anyáddal.


Addig állj a sarkadra és húzd meg a határokat, amíg megvan az utolsó barátod. Ha azt is elveszíted nagyon szomorú életed lesz.

2021. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
14%
Nálam az énidő azt jelenti, hogy egyedül vagyok, nem egy haver farkára rácuppanva.
2021. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
0%
21: Az apa/férj nem azt jelenti, hogy eljár melóba, játszani, meg haza enni és aludni és a felesége meg sehova.
2021. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

te nem olvasol? írta, hogy eljár a barátnőihez.

azt meg végképp nem értem miért baj, ha valakinek van barátja. esküvő után nem lehet, vagy mi a tök?

gondolom nem este nyolcra ér haza munkából, tehát nem csak alszik, meg eszik.

csak rosszindulatú feltételezésekkel szabad ide kommentelni?

2021. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
66%

Ez a topic nem párkapcsolati problémákat old meg, hanem nemek cicaharca.

Főleg kimiskárolt csámpásrozik részéről, akik itt arctalanul keresik az önigazolást a béna életükre.

2021. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

én azt gondolom, hogy a heti 1x-i haverozás, de mondjuk nyilván nem 1 órát, hanem 2-3-at jobb ötlet.


Én nem tudom elképzelni, hogy hogy lehet 1 órát ellenni egy haverral. Ez kicsit eufemizmus. Ez inkább heti két alkalom. Hogy hány óra? Ahogy sikerül.


De abban igazad van, hogy ki kell kicsit kapcsolódni, lazulni. Szerintem a heti 1 alkalom a jobb ötlet, ha még kicsi a gyerek. A heti kettő, az azt jelenti, hogy a hétköznap esték majdnem felét nem a családdal vagy.


Nem lehet, hogy az asszony inkább nem nagyon hiszi, hogy te haverhoz mész, Fifázni? Inkább azt hiszi más nők után szaladgálsz?

2021. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged egy gáz. Ki tudja hogy adta elő a barátnőinek mit hazudott még hozzá amiért te vagy a sz*r alak. Menjél nyugodtan. Nem szabhatja meg. Ha meg ebből is csak vitázik akkor el kell válni. Vigyázz az utolsó barátodra.
2021. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
63%
Minèl kevesebbet van otthon, annál jobb. Tőlem mindennap is eljárhatna a fèrjem.
2021. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
minek mentél hozzá?
2021. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!