Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem erőszakos, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem erőszakos, vagy mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

A férjem egy karrierista üzletember, sokszor ennek tudom be azt, hogy fáradt, ingerült stb.

Féltékeny típus is, és elég határozott.

Egy hete kb csúnyán beszélt velem, fenyegetőleg, cinikus volt.

Kiöntött magának egy pohár whiskeyt és elkezdte mondani, hogy kicsinál ha megcsalom stb.

Egyébként nem is értem miért csalnám meg, nincs is oka ezt feltételezni, na mindegy, betudtam annak, hogy be volt rúgva.

Megharagudtam rá, elég rossz volt a légkör , tartottam vele a távolságot otthon.

Aztán 2 napja későn ért haza egy tárgyalásról, én már aludtam.

Befeküdt mellém az ágyba és elkezdett közeledni felém, a nyakamat csókolgatni stb, mire én elhúzódtam és mondtam neki, hogy hagyjon békén, erre megragadott és azt mondta, hogy ne merjek ellenkezni és megfogta a torkomat, majd hátulról megerőszakolt ha úgy vesszük, közbe pedig ocsmány dolgokat mondott a fülembe.

Aztán megkérdezte, hogy ezt akartam e elérni?!


Ez mi volt? Belefér egy házasságba? Vagy az én hibám?


2021. nov. 23. 09:56
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy hova mentem és hova nem?

Reggel írtam ki a kérdést és azóta elég sok minden történt.

Kérdeztem valamit! Aki tudott a válaszával segíteni annak meg is köszöntem, aki pedig nem tér észhez a sztorimat hallva és hirtelen anális erőszak illetve a dallas ugrik be neki, majd ezen rugózva nekiáll itt zaklatni, az meg nyugodtan tovább görgethet.


Hát persze, még az én k. anyámat mi?

😂😂

2021. nov. 23. 18:24
 22/26 anonim ***** válasza:
45%

Az anál erőszak és a vers más-màs személytől szàrmazott.


De írtam félig troll-felig segítő szándékút is azt is töröltèk - bár szerintem te ezt nagyon jól tudod


A Dallas én voltam , az anális hozzászóláshoz semmi közöm.


Zaklatás pedig végképp nem volt , néhány vàlasz , de isten ments hogy ilyen "kètes" embereknek írjak akár 1 privát üzenetet is.

2021. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Szuper akkor most egy az egy személyben hordd el magad és találj más örömet magadnak.

Ha én kétes személy vagyok akkor te mi vagy? Na olaj!

2021. nov. 23. 18:48
 24/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem normális és a te fejedben elég nagy gondok vannak, ha ezt itt meg kell kérdezned, hogy normális e, ha fojtogatnak, megerőszakolnak és fenyegetnek.
2021. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, az emberek ilyenek, áldozat hibáztatás van a világban segítség nyújtás helyett. Hagyd ezeket az embereket, nem éri meg velük beszélgetni, magyarázkodni.

Ők azt hiszik mindent jobban tudnak és nincs bennük empátia.

2021. nov. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez erőszak, tök mindegy házastársad vagy nem. "előtte nem volt ilyen, de mindig volt egy idegbeteg stílusa," ez azért üti egymást, akinek idegbeteg a stílusa az előbb utóbb Veled is erőszakos lesz, csak idő kérdése. Mindig van előjele, akár évekig is, hogy majd egyszer erőszakos lesz, ütni fog, durva lesz. Nem minden magas rangú üzletember egy idegbeteg állat.
2021. nov. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!