Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem erőszakos, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem erőszakos, vagy mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

A férjem egy karrierista üzletember, sokszor ennek tudom be azt, hogy fáradt, ingerült stb.

Féltékeny típus is, és elég határozott.

Egy hete kb csúnyán beszélt velem, fenyegetőleg, cinikus volt.

Kiöntött magának egy pohár whiskeyt és elkezdte mondani, hogy kicsinál ha megcsalom stb.

Egyébként nem is értem miért csalnám meg, nincs is oka ezt feltételezni, na mindegy, betudtam annak, hogy be volt rúgva.

Megharagudtam rá, elég rossz volt a légkör , tartottam vele a távolságot otthon.

Aztán 2 napja későn ért haza egy tárgyalásról, én már aludtam.

Befeküdt mellém az ágyba és elkezdett közeledni felém, a nyakamat csókolgatni stb, mire én elhúzódtam és mondtam neki, hogy hagyjon békén, erre megragadott és azt mondta, hogy ne merjek ellenkezni és megfogta a torkomat, majd hátulról megerőszakolt ha úgy vesszük, közbe pedig ocsmány dolgokat mondott a fülembe.

Aztán megkérdezte, hogy ezt akartam e elérni?!


Ez mi volt? Belefér egy házasságba? Vagy az én hibám?


2021. nov. 23. 09:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

minek írsz kamu kérdéseket?

ha esetleg nem az, akkor menjél rendőrségre. Házasságon belüli erőszak ugyanúgy bűncselekmény.

2021. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem fér bele a házasságba, és nem a te hibád!

Ezek az utóbbi 1 hét történései, korábban nem volt ilyen?

2021. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
Kamu tjollocska.
2021. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem kamu.

Igen, előtte nem volt ilyen, de mindíg volt egy idegbeteg stílusa, de ez azért már sok.

2021. nov. 23. 10:00
 5/26 A kérdező kommentje:
Ha úgy gondolod h kamu és nem tudsz tanácsot adni, akkor szimplán görgess tovább köszi
2021. nov. 23. 10:01
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

Ez a Dallasból volt jelenet?

Leszàmitva a szex jelenetet 😆

2021. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%
Ha ez igaz lenne, akkor nem ide írnál ki kérdést maradjunk annyiban!
2021. nov. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

ha nem kamu, akkor most csomagolj és költözz szüleidhez

már az erőszak előtti rész amit írtál is túl sok

2021. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez családon belüli erőszak. Én úgy gondolom, hogy ez csak rosszabb lesz. Én azt tapasztalom, hogy az emberek ahogy haladnak a korral, nem a jó irányba fejlődnek, főleg szexuális téren (lásd az idősödő pasikat (Szájer és mások)). Leírtad, hogy régebben is volt már egy idegbeteg stílusa. Ezeket a dolgokat elhesegeti az ember, mert ott van a rózsaszín köd a szeme előtt, de abban a pillanatban amint egy trauma vagy egy nagyobb probléma éri, előjönnek ezek a fére tett dolgok. Na ilyenkor kell lépni és nem megvárni amíg nagyobb baj nem lesz.
2021. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Ha az én férjem ingerülten jön haza, akkor azt mondja, hogy menjünk el sétálni vagy menjünk el valamerre és beszélgessünk. :D


Már eleve kivágnám mint macskát sz.rni az olyan embert, aki szerint az a megoldás a problémákra, ha lerészegedik. Rühellem az alkoholistákat.


Szóval igen, összességében a te hibád, amikor az első ilyennél nem vágtad fejbe egy vázával és nem raktad ki a ház elé.

2021. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!