Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem erőszakos, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem erőszakos, vagy mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

A férjem egy karrierista üzletember, sokszor ennek tudom be azt, hogy fáradt, ingerült stb.

Féltékeny típus is, és elég határozott.

Egy hete kb csúnyán beszélt velem, fenyegetőleg, cinikus volt.

Kiöntött magának egy pohár whiskeyt és elkezdte mondani, hogy kicsinál ha megcsalom stb.

Egyébként nem is értem miért csalnám meg, nincs is oka ezt feltételezni, na mindegy, betudtam annak, hogy be volt rúgva.

Megharagudtam rá, elég rossz volt a légkör , tartottam vele a távolságot otthon.

Aztán 2 napja későn ért haza egy tárgyalásról, én már aludtam.

Befeküdt mellém az ágyba és elkezdett közeledni felém, a nyakamat csókolgatni stb, mire én elhúzódtam és mondtam neki, hogy hagyjon békén, erre megragadott és azt mondta, hogy ne merjek ellenkezni és megfogta a torkomat, majd hátulról megerőszakolt ha úgy vesszük, közbe pedig ocsmány dolgokat mondott a fülembe.

Aztán megkérdezte, hogy ezt akartam e elérni?!


Ez mi volt? Belefér egy házasságba? Vagy az én hibám?


2021. nov. 23. 09:56
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

6os , azért mert te eddig csak a Dallasban láttál üzletembert és whiskeyt , attól még képzeld a valóságban is léteznek ezek a dolgok.

De elnézést, legközelebb átírva foglalom össze a dolgokat, pl Lidl pénztáros marika, és árufeltöltő Józsi…. Csak, hogy a te társadalmi hovatartozásoddal kompatibilis legyen és hihető.

Máskülönben kamu, ugye…

2021. nov. 23. 10:43
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez szexuális erőszak házasságon belül és nem fér bele. Nem, nem te vagy a hibás.
2021. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván ide írogatnál, ha megtörtént volna, hogy normális-e.
2021. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%

Figyuszka. Nem attol rug be valaki, hogy whiskyt tolt poharba.

Sztereotip filmelmeny, de amugy ilyen ferfivel tilos egyuttmaradni.

2021. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24%
Senki ne írjon be a reàl. vàlaszt , Pamela töröltetni fogja.🙄
2021. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Nem töröltettem semmit.

Gondolom az adminoknak nem tetszett az a válaszod, hogy szárazon s€ggbeerőszakolnál.

De még én kérek elnézést persze.

Igazi aberált beteg barom vagy, plusz egész nap rá vagy pörögve a kérdésemre, senki nem szól hozzád , de itt vergődsz kb a 3. vagy 4. hozzászólásod.

Jó nagy eseménydús életed lehet.

Menj fogj magadnak egy Pamelát, hátha elveszted a szüzességed.

Puszi

2021. nov. 23. 17:37
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez konkrétan nemi erőszak.

Szóval igen, a férjed erőszakos.

És igen, más nőnek is van erőszakos férje (lásd halálra verés, napi szintű némi erőszak, stb) de ettől ez még nem normális és nem egészséges.


Ha ez nem valami gyökér kamu hülyeségeke, azt javaslom hogy lépj le. Ne mond meg hova mész, és csak AZUTAN mondd meg a férjének hogy elmész, hogy már nem vagy otthon. Nem kell személyesen közölni vele, elég ha felhívod telefonon.

Ne hagyd hogy visszakönyörögje magát. Ha egyszer megtörtént ez, újra meg fog, aztán megint és megint, csak egyre gyakrabban.

2021. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

A Dallasos versike és az anális erőszak volt a reál válasz részedről.


Van egy kis gubanc a toronyban mi?

2021. nov. 23. 17:39
 19/26 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszokat
2021. nov. 23. 17:40
 20/26 anonim ***** válasza:
71%

Oké, és te ahelyett, hogy az orvoshoz mennél, meg a zsarukhoz, vagy legalábbis el onnan, ide írogatsz? Hát, gratulálok.


Én az első megöllek, ha... című fenyegetőzésnél kidobtam volna.

2021. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!