Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő kellett a ritkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kellett a ritkább alkalmakhoz?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt a férjemmel, 5 éve házasok. 30 alatt vagyunk mind a ketten. Arra lennék kíváncsi, hogy kinek hány év kellet, amíg a heti 2 szexből havi 2-3 alkalom lett. Ez nálunk az utóbbi 1/2-1 évben következett be.

Vannak gyerkőceink, akik még kelnek éjjel, én többet kelek a kicsihez, ő nyilván dolgozik meg megy a házfelújítás is, most hétvégén fejezzük be és idén már nem csináljuk.

Mindig az van, hogy fáradt.

Ha délután alszik akkor is.

Havi 2-3 alkalom nekem nagyon kevés, egyre többször nyúlok magamhoz is, de nem elégít ki csak ideig-óráig.

Nem tudom már mit tegyek, szerintem nem vonzódik hozzám eléggé.

Régen attól is felállt neki, ha hozzáértem vagy olyat mondtam..pár éve még a "jó katona vérben is harcol" elvet követte, most az sem..

Jó, változik az ember, ezt megértem, de a következő lépés már a nem fogunk szexelni csak 2 havonta lesz.

Sorstársak hozzászólásait várnám, hátha meríthetek ötleteket.

Köszi!



2021. nov. 13. 22:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nálunk semmi nem változott.

Ugyanannyit szexelünk mint anno 12 éve, amikor összejöttünk. Heti 5-8 alkalommal.

2021. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!