Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő kellett a ritkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kellett a ritkább alkalmakhoz?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt a férjemmel, 5 éve házasok. 30 alatt vagyunk mind a ketten. Arra lennék kíváncsi, hogy kinek hány év kellet, amíg a heti 2 szexből havi 2-3 alkalom lett. Ez nálunk az utóbbi 1/2-1 évben következett be.

Vannak gyerkőceink, akik még kelnek éjjel, én többet kelek a kicsihez, ő nyilván dolgozik meg megy a házfelújítás is, most hétvégén fejezzük be és idén már nem csináljuk.

Mindig az van, hogy fáradt.

Ha délután alszik akkor is.

Havi 2-3 alkalom nekem nagyon kevés, egyre többször nyúlok magamhoz is, de nem elégít ki csak ideig-óráig.

Nem tudom már mit tegyek, szerintem nem vonzódik hozzám eléggé.

Régen attól is felállt neki, ha hozzáértem vagy olyat mondtam..pár éve még a "jó katona vérben is harcol" elvet követte, most az sem..

Jó, változik az ember, ezt megértem, de a következő lépés már a nem fogunk szexelni csak 2 havonta lesz.

Sorstársak hozzászólásait várnám, hátha meríthetek ötleteket.

Köszi!



2021. nov. 13. 22:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

9-es!

Ennek örülök!

Mi is szoktunk róla beszélgetni, de valahogy mintha süket fülekre találnék.

2021. nov. 14. 01:19
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Öö.. A heti 2 szex nagyon ritka, csak szolok. Gondolhattad volna ha már az elején ilyen, csak rosszabb lesz
2021. nov. 14. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk 0 lett 15 év építkezés meg mindenféle gond után. N
2021. nov. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha alszik délután akkor nem csak a fáradtság a gond. Nem kíván annyira. Meg hát 8 év után nem is lesz már olyan mint az elején. Ha ő nem teszi bele a részét a párkapcsolatba csak te akkor ez csak rosszabb lesz.
2021. nov. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Rajtatok múlik, hogy ez hullámvölgy, vagy a vége. Vannak ilyen időszakok. Aztán változik az élet, és minden jobb lesz. De egyrészt türelem kell hozzá, másrészt tenni kell.

Azt írod, hogy szerinted a súlyod az oka. Tapasztalat: ha nem mozgok, nem fogyok, akkor se, ha füvön és vízen élek. Ráadásul lehet, hogy 5 kiló megy le, de 10-nek látszik, és akkor is jobb lesz az alakom, ha nem megy le egy deka se. Két hónap után megjegyezte a férjem, hogy jó kerek a fenekem, és hirtelen fel is támadt a lelkesedése, ami azóta is tart. Itthon tornázok YouTube videókra meg dvd-re, és minden nap 6x lemegyek és fel a negyedikre. Akkor is, ha nincs dolgom.

Másrészt: mi rengeteget beszélgetünk. Mindenről. Mi volt melóban, a gyerekekkel, a hírekben, a boltban, milyen a film, a könyv, mire költenénk a lottóötöst, hova lenne jó utazni, hogy váltanánk meg a világot... Azt vettem észre, hogy ezek a beszélgetések jobban összetartanak minket, mint a szex valaha.

Az intimitás is fontos: egy puszi itt, egy ölelés ott. Most azzal a hátsó szándékkal vettünk 140 széles ágyat, hogy kénytelenek legyünk összebújva aludni. Neki erre nagyobb az igénye, nekem nem. Így muszáj, különben leesek az ágyról. 😂

A mi "szuperfegyverünk" minden konfliktusra a kirándulás. Belövünk egy úticélt szombatra, ami 80-120 km, és élvezni fogják a gyerekek. Pénteken ők is, és mi is erre készülünk. Szombaton elindulunk, eleve feldobva, jó hangulatban. Ők út közben mobilozhatnak (máskor nem nagyon), mi pedig egész úton beszélgetünk. A program pedig jó csapatépítő, összerázza őket is, levezetik az energiát. Hazafele többnyire alszanak, mi meg tudunk beszélgetni bármiről. Napokig lehet érezni mindenkit, hogy feltöltődtünk, a tesók se ölik egymást, és mi is kibeszéltük, amire nem jutott idő. Persze jobb lenne néha kettesben, de nincs se nagyi, se más, akire akár öt percre rábízhatjuk őket.


Te meg kérdezd meg a párod, hogy úgy egyébként mi a véleménye, ha este előbb elalszik, te meg erotikusan felkelted. 20 perc, aztán aludhat tovább. 😉 Mi nem vagyunk ellenére az ilyennek. De van, aki csak morogva tud kelni.

2021. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%

"Sajnos hormonprobléma miatt nem sikerül leadnom a szülés utáni felesleget. Nem vagyok mázsás kategóriában, 80+, de őt állítólag nem zavarja.

Szerintem igen, csak nem meri bevallani."


Nem tudom mekkorák a gyerekek, de én a helyedben megpróbálnék lefogyni! Hátha a férjed, "beindul rád", ha kap egy "új asszony"! :)

Ehhez viszont neked segítségre lenne szükséged! Ha hormonproblémád van, azt orvossal kellene kezeltetni, ha kell gyógyszeresen. Mellette életmódot váltani, egészségesen táplálkozni, valamit sportolni!

Ehhez kellene segítség, támogatás a férjed részéről (vagy nagyszülők).

Amíg valaki vigyáz a gyerekekre, te addig tudnál magaddal is foglalkozni. Szerintem a férfiaknak is imponál, ha látják, hogy egy nő törődik a testével, megpróbál mindent megtenni, a saját egészségéért.

Tudom, hogy ez gyerekek mellett nagyon nehéz, ehhez kellene a férjed támogatása is!

2021. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
van ahol sima kapcsolatban 3-4 év után már a nő nem vevő a szexre, aztán amikor mondod neki hogy 3 hete nem volt semmi akkor olyanokat kamuz hogy többször is voltunk együtt..
2021. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
40%
Gyerek szülestése után két év alatt nulla....
2021. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Huh, hát köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem ezt a felkeltem dolgot meg kéne próbálnom megint.

Próbálkoztam régebben, de nem mindig kelt fel, ha elkezdtem simogatni, így leszoktam. 😅

Beszélgettünk ma, és ő is úgy érzi, hogy sokat alszik és mondta is, hogy szerinte sem normális ennyit aludni, de nem tud mit tenni.

Lehet, hogy rábeszélem egy vérvételre, hátha kiderül valami.

Próbáltam tornázni és diétázni is, ha meggebedek akkor sem tudok 85-6 alá menni.

Most fogytam pár kilót, mert nem eszek annyit (stressz miatt), de amint megnyugszom visszajön.

Tudom életmódot kéne váltani, de nem tudnám tartani.

De egyszer..egyszer sikerülni fog! 😊

2021. nov. 14. 21:07
 20/21 anonim ***** válasza:
Lehet egészségügyi oka. Fizikai vagy mentális. A depresszió is okoz hasonlókat.
2021. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!