Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő kellett a ritkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kellett a ritkább alkalmakhoz?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt a férjemmel, 5 éve házasok. 30 alatt vagyunk mind a ketten. Arra lennék kíváncsi, hogy kinek hány év kellet, amíg a heti 2 szexből havi 2-3 alkalom lett. Ez nálunk az utóbbi 1/2-1 évben következett be.

Vannak gyerkőceink, akik még kelnek éjjel, én többet kelek a kicsihez, ő nyilván dolgozik meg megy a házfelújítás is, most hétvégén fejezzük be és idén már nem csináljuk.

Mindig az van, hogy fáradt.

Ha délután alszik akkor is.

Havi 2-3 alkalom nekem nagyon kevés, egyre többször nyúlok magamhoz is, de nem elégít ki csak ideig-óráig.

Nem tudom már mit tegyek, szerintem nem vonzódik hozzám eléggé.

Régen attól is felállt neki, ha hozzáértem vagy olyat mondtam..pár éve még a "jó katona vérben is harcol" elvet követte, most az sem..

Jó, változik az ember, ezt megértem, de a következő lépés már a nem fogunk szexelni csak 2 havonta lesz.

Sorstársak hozzászólásait várnám, hátha meríthetek ötleteket.

Köszi!



2021. nov. 13. 22:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%

Több, mint 10 éves volt a leghosszabb kapcsolatom. Nem laktunk együtt, de sokat találkoztunk, szóval heti pár napon fixen volt szex. Néha voltak időszakok 5 év után, amikor mondjuk 1-1 hét kimaradt, de ennek mindig volt oka. Viszont, olyan is volt, hogy naponta több menet.

Szerintem az a baj, hogy a vágy sokszor megszűnik az egyik fél részéről. A környezetemben is ezt láttam nagyon. Nehéz téma ez és én nem is tudom hova tenni, mert ha valakit szeretek, akkor évtizedeken át simán kívánom. Ha unalmasabb már a dolog, akkor meg 100 meg 100 dologgal lehet feldobni.

2021. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
15 ève vagyunk házasok előtte 5 évig "jártunk" nálunk kb heti háromszor van szex ami mindkettőnk megfelel.3 gyerekünk van.Persze ritkult fiatal korunkhoz képest.
2021. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Értem, tehát olyan helyzetben nem voltál, hogy nagyon ritkán volt szex.

Én is erre tudok csak gondolni, mert ha rendesen kívánok valakit akkor tök mindegy, hogy hajnali 4 van akkor is bepróbálkozok. Itt már próbálkozás sincs nagyon. Most is az történt, hogy megbeszéltük, hogy lerakjuk a gyerekeket aludni és mehet a menet. De elaludt mire a kicsit elaltattam úgy, hogy délután aludt egyet..mármint a férjem.

A feldobással még talán nem is lenne gond, mert én bárhol benne vagyok a dologban.

Itt az is a probléma, (hogy ne csak ő legyen a hibás), hogy hiába csináljuk, olyan ritkák az alkalmak, hogy pár lökés után elmegy. Néha sikerül elterlenie a figyelmét, olyankor jó, és ha rövid a menet kézzel segít rajtam.

Szóval ez egy ördögi kör úgy érzem..

2021. nov. 13. 23:16
 4/21 anonim ***** válasza:
42%

"Értem, tehát olyan helyzetben nem voltál, hogy nagyon ritkán volt szex."

Voltam, de ott már eleve ritkább lett volna a másik fél hozzáállása, szóval finoman szólva is rövid kapcsolat volt. Egyszerűen ott eleve nem passzoltunk, de gondolom nem ilyenre voltál kíváncsi.


"Én is erre tudok csak gondolni, mert ha rendesen kívánok valakit akkor tök mindegy, hogy hajnali 4 van akkor is bepróbálkozok."

Hát, igen. Pont ilyen voltam én is minden kapcsolatomban.


"Most is az történt, hogy megbeszéltük, hogy lerakjuk a gyerekeket aludni és mehet a menet. De elaludt mire a kicsit elaltattam úgy, hogy délután aludt egyet..mármint a férjem."

Egy ilyen után, mondjuk megalázva érezném magam. Viszont, spontán helyzetek nincsenek? Mindig előre lebeszélitek?


"A feldobással még talán nem is lenne gond, mert én bárhol benne vagyok a dologban."

Hogy miért nem velem találkoztál, amikor társat kerestél... :D


"Itt az is a probléma, (hogy ne csak ő legyen a hibás), hogy hiába csináljuk, olyan ritkák az alkalmak, hogy pár lökés után elmegy. Néha sikerül elterlenie a figyelmét, olyankor jó, és ha rövid a menet kézzel segít rajtam."

Eleve ilyen volt vagy mostanában? Azért megy el, mert gyorsan le akarja zavarni vagy nem bírja tartani?

2021. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2-es!

Az rendben is lenne, hogy ritkul, de azért ennyire nem kéne.

Engem magyon zavar és tudja is.

Már kisírtam magam az előbb megint, hogy nem vagyok elég jó..

Sajnos hormonprobléma miatt nem sikerül leadnom a szülés utáni felesleget. Nem vagyok mázsás kategóriában, 80+, de őt állítólag nem zavarja.

Szerintem igen, csak nem meri bevallani.

2021. nov. 13. 23:20
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Megbeszéltétek már ezt a dolgot? Mármint rendesen, hosszasan, normálisan. Mert ha már jelezted a problémát és nem változott, akkor esetleg még a szexuálipszichológus. Esetleg. De ugye ahhoz is 2 ember kell.

Viszont el kell, hogy keserítselek. Ha ő nem partner ebben, nem fogod tudni megoldani.

2021. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

4-es!

Igen, megalázva érzem magam és minden alkalommal csalódok.

Néha elhatározom magam, hogy nem foglalkozom vele..nem közeledem stb..hátha észreveszi magát vagy megnézem mennyi idő mire ő próbálkozik, de annyira kívánom, hogy nem tart sokáig a határozottságom.


Nem kerestem én, ő jött. 😆


Mostanában ilyen és nem direkt akar lerendezni hamar, hanem...vagyis nem tudom, mert múltkor egész sokáig bírta, de előtte pár nappal volt egy akciónk.


Nem nagyon van spontán szex, nincs is rá lehetőség. A nagyobbik már nem nagyon alszik nappal.

Este meg..nincs szívem felkelteni, hagyom aludni..ha már úgyis fáradt..

2021. nov. 13. 23:26
 8/21 A kérdező kommentje:

6-os!

Igen, jeleztem neki többször is.

Sőt amikor már kezd elegem lenni szoktam viccelődni, hogy lassan keresek valakit, aki kielégít.

Csak röhög rajta.

Vagy visszakérdez, hogy tényleg?

Megcsalni nem áll szándékomban ezt leszögezném.

Erre rájöttem, csak tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, ki hogyan tette helyre ezt, esetleg nem bírta tovább és mégis félrement stb..

Nyilván nekem sincs kedvem mindig.

Pár napja pl. úgy próbálkozott be, hogy mindkét gyerek fent volt..és hogy a takaró alatt stb..

Na ez az a helyzet, amikor nem vállalom be semmiképp.

Nem is értem mit gondolt..

Vagy ez csak arra volt jó, hogy úgyis visszautasítom, de azért elmondhatja, hogy ő próbálkozott? 🤔

2021. nov. 13. 23:31
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Eddig nem következett be (22 év együtt, 20 év házasság), de mi erről nagyon sokat beszélünk és beszéltünk mindig is. A jó szex ugyanúgy a kommunikáción alapul, mint minden más része a kapcsolatnak.
2021. nov. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk semmi sem változott. Beállt heti 2-3-ra és évek óta ennyi. Mondjuk mi nem vállaltunk gyereket, többek között azért is, hogy ne basszák szét a kapcsolatunkat.
2021. nov. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!