Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldog kapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog kapcsolatban élők! Tényleg eltudjatok úgy fogadni a parotokat ahogy van?!

Figyelt kérdés

Én meg sose voltam úgy, hogy minden úgy tokelet ahogy van...

Nehéz megtalálni a határt aközött, hogy a másikat "jobbá tedd" (persze nézőpont kérdése, hogy ki szerint jobbá..) szóval, hogy fejlődjön általad, vagy elfogadod. A kettő kicsit kizárja egymást szerintem.

De ha szerintetek a kettő nem is zárja ki egymást...

Velem van a baj, hogy viszonylag gyakran látom a hibáit vagy ez normális.


2021. okt. 22. 20:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Normalis. En ezt az egeszet ugy fogom fel, hogy persze, kell 1-2 ev, mire teljesen kiismered a masikat, az itt megmutatkozo hibait, ha valoban szeretem es nem keltene allando feszultseget kozottunk, elfogadom. Viszont az egeszen mas, amikor 2-3 ev utan mondjuk az addig rendszereto emberbol egy rendetlen, trehany diszno lesz, azert az ilyet keptelen vagyok benyelni, mert nem ilyennek ismertem, ez nem szerepelt a pakliban. En ilyenkor felhivom a figyelmet a problemara, turelmes vagyok es kompromisszumkesz, de ha hiaba konyorgok, akkor jon az ultimatum. A ketto hiba kozott azert eleg nagy a kulonbseg.
2021. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én úgy szeretem és fogadom el a párom ahogy van, mert nincs olyan rossz tulajdonsága ami számomra elfogadhatatlan kategória. Ha lenne, nyilván nem lennék vele, és nem lennék a házastársa sem.
2021. okt. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy hogy milyen a másik és mit csinál
2021. okt. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy megtanultam kezelni. Mi a nagy dolgokban (jövőkép, gyereknevelés, stb.) tökéletesen passzolunk, viszont pl én a telet szeretem és a hideget, nyitott ablaknál alszom januárban is, bagoly típus vagyok és minden neszre felébredek. Ő a meleget szereti, nem tud hidegben aludni, korán fekszik, korán kel és borzasztóan horkol. Külön alszunk, így nincs gond, erre pl rá kellett jönnünk, hogy jobb így és hogy jobb lesz tőle a házasságunk.
2021. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A főbb tulajdonságait szeretem, hiszen ezeket értékelem benne.

De a párkapcsolatunk többek között azért boldog, mert ha valami nem tetszik, azt ki merjük a mondani, és a másik fél meg képes arra hogy változtasson. Főleg ha apróbb dolgokról van szó. Ha viszont nem képes változtatni, pl. egy rossz szokás, vagy egy nem túl jelentős - de idegesítő - tulajdonság, akkor a másikunk képes ezt előbb-utóbb elfogadni és együttélni. Adaptálódunk és kompromisszumokat kötünk nap mint nap, de ha mindkét fél úgy érzi h szereti annyira a másikat vagy fontos neki a másik, ezek a kompromisszumok nem jelentenek terhet egyáltalán.

2021. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elfogadni? Nem, elnézni viszont igen.


Nem akarom megváltoztatni, de amíg nem csinál olyat, ami teljesen szembemegy az értékrendemmel (agresszió, alkoholizmus...), addig semmi gond. Kompromisszumokból áll az élet, úgy a kapcsolatok is.

2021. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A boldog kapcsolat alapja a rendszeres, felszabadult jó szex. Hosszú távon is, na itt dől meg a sok házasság. Szeretem, szeretem, a szexmentes életet meddig tudom tolerálni ezen bukik el a dolog. Sokan rágják a küszöböt, de inkább elviselik, kifelé meg azt hazudják hogy jó minden. Vagyis ezen kívül lehet hogy jó minden.
2021. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!