Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha úgy ahogy ment a múltban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy ahogy ment a múltban is az ismerkedés fiatalon amikor a nők még nem annyira nézték, akkor előbbre leszek valamennyire benne egy saját lakással majd? Főleg tartós kapcsolatra.

Figyelt kérdés

Eddig albérleti szobában laktam lakótárssal 19 éves korom óta. Ez még nem is zavarta a lányokat mondjuk akkor vagy pl 23 éves koromban, de az utóbbi időben szerintem már igen, 25 felett, hogy nem tudok ilyen dolgokat felmutatni, mint autó vagy külön egyedül élés. Apukám örökölt és abból nekem is ad majd valamennyit. Ez mellett nekem is van már néhány millióm félretéve és kell felvennem pár millió hitelt is minimális törlesztővel, de összejön a saját lakás idén. Máshogy huszonévesen nem is lehet, ha nem vagy vállalkozó, informatikus, vagy nem vállalsz be 3 gyereket, vagy nem veszel fel több tízmillió hitelt, vagy nem száll be valamilyen formában a család.

2 éves kapcsolatom volt a leghosszabb eddig még régebben huszonéves korom elején. Illetve több kapcsolatom is volt, de az utóbbi pár évben sajnos csak alkalmik jöttek össze, de azok lelkileg semmilyen kielégüléssel nem töltöttek el és eléggé vágyom egy barátnőre. Úgy éreztem elég nagy hátrány volt már, hogy nem lakom egyedül. Egyedül lakást bérelni sem akartam, mert akkor meg a fizetésemből nem tudtam volna szinte semennyit sem eltenni. Ha amúgy a múltbéli tapasztalatok alapján nem vagyok full szerencsétlen/csúnya/béna, akkor javít majd a lakás az ismerkedésen. Nem ezzel akarok csajozni, de sajnos manapság nagyon sok nő tűnik el ismerkedéskor azután, hogy megemlítem albérleti szobában élek.


28/F


2021. júl. 22. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
nem ezen fog mulni, hogy be tudsz-e csajozni.
2021. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem ezen fog múlva, amúgy pedig tedd össze a két kezed, hogy ma élsz, mert régen sokkal jobban nézte az apósjelöllt, milyen munkád, vagyonod van és milyen egzisztenciát tudsz biztosítani a lányának
2021. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*nem ezen fog múlni
2021. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi köze nincs hozzá, életem legjobb nője úgy jött össze velem, hogy anyámnál éltem. Volt ugyan keresetem, de egyedül sajnáltam volna a pénzt albira.

Azóta összeköltöztünk albiba, tervezzük a babát, saját lakás vásárlását stb.


Szóval summa summarum, kérdező: Ha albival nem tudsz csajozni, ne a lakástól várd a kánaánt.

2021. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De régen tudtam csajozni albiban. 20 vagy 23 évesen. Csak ahogy az ember idősödik gondolom más dolgokat néznek rajta a nők már 28 évesen, mint pl 20 évesen néztek. Nem? Vagy akkor néhány éve miért ment a csajozás? Ugyanaz az ember voltam akkor is, aki most vagyok.

Ha nem 28 lennék hanem 38 és még mindig albérleti szobában tengődnék akkor is ugyanezeket mondanátok? Nem hiszem. A kor is számíthat, hogy adott korban hol áll az ember. Nem azt mondom nincsenek kivételek, de nem lehet mindenki szerencsés, mint itt 1-2 válaszoló leírta a saját szerencséjét.

2021. júl. 22. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!