Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudna minden visszaálln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudna minden visszaállni ahogy régen volt? Mit tegyek hogy menjen tönkre a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A férjemmel 5 éve vagyunk együtt van egy 9 hónapos babánk.

Nagyon sok minden változott az életünkben az elmúlt hónapokban.

Többet veszekszünk kevesebb az idő a másikra én sem tudok mindig szexi lenni, van hogy az alvást választjuk a szex helyett. Sajnos anyósék mellett lakunk (ez átmeneti) ami plusz probléma forrás. Rengetegszer beleszólnak a dolgainkba meg párom türelmével vissza élnek mindig kitalálnak neki valamit csak hogy dolgozzon non stop.

Azt érzem hogy én is néha már unom az életem hogy ennyi a gond, máskor viszont jó így. Az a baj hogy sokszor lefekszem este úgy hogy holnap más lesz nem vitázunk, megfogadom türelmes leszek, de vmi mindig lesz ami felhúz.

Mit kellene tennem hogy kicsit visszarázódjunk a régi kerékvágásba?

Szeretjük egymást nincs szó megcsalasrol vagy szetvalasrol csak nem tudom mit tehetnek hogy jobbá tegyem a helyzetet.


Köszi a válaszokat

29 N


2019. jan. 14. 21:01
 1/10 A kérdező kommentje:

*Ne menjen

Bocsi elirtam

2019. jan. 14. 21:02
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

2 pont:


- anyóséktól költözni amint lehet,

- közös pogram, amennyire lehet gyerek nélkül. Egymásnak ti legyetek a legfontosabbak a partnereddel. A gyerek ezután. Természetesen egy kisgyereknek mindent meg kell kapni, de ez ne menjen az intimitás rovására. Ez egy nehéz időszak mindenképp, de ezzel lehet rajta segíteni.

2019. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Koncentràlj a pozitív dolgokra.Ne a hibàkat keresd,hanem vedd észre azt is,ami jó.Tudom, hogy elég elcsépeltnek hangzik,de így van
2019. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondanám, hogy az anyóséktól minél hamarabb és minél messzebb költözni.

És tudatosan úgy alakítani minden napotokat, hogy legyen legalább egy fél órátok egymásra meg romantikázásra. Nem kell nagy dolgokra gondolni, bújjatok össze kicsit, vacsorázzatok meg együtt, este mikor a kicsi már alszik csináljatok valamit kettesben. Illetve beszéljetek erről. Kinek mi hiányzik, kinek milyen ötlete lenne arra, hogy jobbá tegyétek, ki mit érez hibának és mit szeretne, mit tegyen a másik. De a kulcs a tudatosság, hogy ne csak sodródjatok az árral, hanem tényleg tegyetek lépéseket azért, hogy több legyen a romantika meg az együtt töltött idő.

2019. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Az elsőnek igaza van kivéve abban hogy a gyerek csak utána.... Hát ilyet még nem is hallottam.

A gyerek az első mindig! És a legfontosabb! Csak össze kell egyeztetni a kettőt hogy a férj se szoruljon háttérbe, és legyen időtök csak kettesben is! De az hogy a gyerek csak utána az valami vicc, pláne egy anyának mindig a gyerek legyen a leges legelső!!!!!!

Menjetek el sétálni vagy kajálni egy hónapban legalább 3 x. És a kommunikáció mindennap!

2019. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Magne B6, citromfű tea, nagy séta a kicsivel a friss levegőn, és egy kis önuralom.

Intimitás, összebújás ne csak akkor legyen, ha le tudod passzolni a gyereket!! Öreg hiba. Nem azt mondom, hogy szexeljetek mellette, nem kell félreérteni. De egy ölelés, egymáshoz bújás, egy kis simogatás mindig férjen bele, ne érezzétek azt, hogy gyerek mellett ezt nem lehet! Pont azért pukkan ki ilyenkor sok házasság, mert különválasztják a kettőt, pedig nem szabad! A családi élet része, hogy ti szeretitek egymást, és a kisgyerek se kap sokkot, ha lát titeket összebújva tévézni. Odabújik később ő is, és az az egyik legjobb érzés a világon, hogy jobbról a párod bújik, balról a manó.

A szex pedig fontos. Sokszor nekem sincs akkora kedvem, de erőt veszek magamon, és csak azért is kezdeményezek. Pàr perc csókolózás, simogatás, és a kedvem is megjön, utána már élvezem. És őszintén, azért x év házasság után nem kell bütykölni két órát, hogy elélvezzünk, jó az oda 15 percnek is. 😄 Utána lehet is aludni. A legjobb altató, ha ággyal együtt ringatnak. 😉

2019. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 9 hónapos baba még pici, hogy passzolgasság a szülők saját maguk miatt. Itt nem a baba a probléma, miért ez a megoldás jöhet szóba? Az a kisbaba talán még alszik pár órát napközben, este.
2019. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ebben az időszakban az segített megőrizni a békét, hogy minden este, miután lefektettük a lányunkat, volt 1-2-3 óra magunkra, egymásra. Igen, sokszor annak ellenére, hogy inkább aludtunk volna, mert tudtuk, hogy figyelnünk kell a kapcsolatunkra. Befeküdtünk együtt a kádba és beszélgettünk, filmeztünk, szexeltünk, mikor mit. Ez kellett ahhoz, hogy ne menjünk el egymás mellett. Próbáljatok ha nem is minden nap, de heti többször közös időt találni, amikor egymással foglalkoztok, csodákra képes!
2019. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat. De ha a páromban ez csak ritkán merül fel. Heti kb 1x veszi észre hogy basszus kellett volna valamit csinálni.

Megszokhatta már hogy én a kicsit ettem fektetem ő meg tévézik?

Ha szex van akkor is én mászok rá. Ritkán van hogy ő. Azt viszont sűrűn mondja napközben hogy kíván vagy jól nézek ki most beindult.

Vagy engedjem el ezt az érzést hogy általában csak én kezdeményezek és adjam bele magam.?

Igazatok van a többit illetően.

2019. jan. 15. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:

A partnerednek értenie kell, hogy ő a partnered és igenis hozzá vonzódsz, szükséged van az intimitásra a gyerek mellett is. Ezt neked kell vele megértetned.


sokan ezt úgy csinálják, hogy levegőnek nézik az enbert és csak későn döbbenek rá, hogy egymással kell foglalkozniuk nem csak a gyerekkel meg a tévével, meg a haverokkal. Időbe telik, de megéri vele időt tölteni.

2019. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!