Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nehéz időszakban vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz időszakban vagyunk a férjemmel, hogyan tudnánk elkerülni hogy tönkremenjen a házasságunk?

Figyelt kérdés

A férjemmel 6 éve vagyunk együtt. Két kisgyermekünk van. Jelenleg építkezünk. a férjem nagyon sokat dolgozik. Én a gyerekekkel vagyok,kis kertészkedést csinálok, meg sütni szoktam rendelésre, ha időm engedi. Plusz a háztartás.

Szeretjük egymást, de nehéz most ez az időszak. Rengeteg a felelősség, a gyerekek nevelése is, időnk sajnos nincs sok egymásra. Pedig tényleg próbálok mindent megtenni. Kedveskedem neki, sütök vagy szexi fehérneművel készülök, masszázs vagy amit szeret.

Viszont mostanában nagyon feszült a hangulat köztünk.

Sokszor van hogy nem megfelelő a hangnem, amit egymással megütünk, főleg ő rajta érzem hogy bunkó. sokszor van hogy felkapjuk a vizet, bocsánatot kérünk, de érzem hogy belül sok ez a felgyülemlett dolog. És mostanában nem akar már időt szánni pl a közös estékre havonta egyszer szoktunk ilyet. (Nincs más nő) Meg sokszor azt érzem hogy jók vagyunk, de hiányzik hogy legyen egy kis romantika, egy kis szenvedély is.

Tudom másoknak ez kis problémának tűnhet, de úgy érzem ha ezt így hónapokig - évekig folytatjuk rossz útra fog térni a házasságunk.

Mit tanácsoltok? Hogyan tudom megóvni a házasságunkat attól hogy tönkremenjen és feleméssze majd az előttünk álló egy év (mert kb ennyi van még az egész építkezés végéig)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


2021. okt. 17. 21:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, oké. Szeretitek egymást, hiszed, hogy átvészelitek, de akkor minek tetted fel a kérdést?

Azt, hogy hogyan kerülhetitek el a kisiklást, pofon egyszerű átgondolni. Együtt kell működni, amihez empátia és két egész ember közös munkája fog kelleni. Ha az egyik nem tanusítja ezeket, máris megbukik a dolog.


Ezekhez a verbális veszekedésekhez,amivel a férjed bánt, csak annyit tennék hozzá, ha tudja mennyire fáj neked, mégis folytatja, igazából csak legyűrni, megbántani akar. Ezt jobb, ha elhiszed.

2021. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
19%

7/8

7/11 vagyok. Mennyire különbözőek vagyunk, ahogy leírod.

Az én férjem dolgozik, kerti dolgokat csinál. Én dolgozom és minden más az én feladatom. Hazaérkezünk puszi, elmegyünk puszi. Nagyon ritkán van egy álló helyzetünkben gyors megölelés. Szex havi egyszer. Dolgainkat megbeszéljük, néha vitába keveredünk, de ez kb.2 perc. Soha nem bántjuk egymást szavakkal. Olyanok vagyunk, mint akik legjobb barátok. A gyerekünk kiegyensúlyozott 12 éves. Néha hiányzik a gyakoribb megölelés, de soha nem volt se simogatós, se bújós típus a párom. Soha nem bántana meg és maximálisan kérhetek tőle segítséget.

Visszatérve. Összetett személyiség lehet a férjed. Ilyen is, olyan is. De jelenleg szerintem túlterhelt, főképp az idegrendszere, ha te terhelhetőbb vagy, szerintem próbáld őt mentesíteni a dolgok alól.

2021. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Megpróbálok kivételesen értelmes választ adni.

A férjednek nem veled vagy a családdal van baja, hanem fél, hogy nem elég, ő mint férfi a vállalt feladat megoldására. Saját magában bizonytalan és saját magát kezdi nem férfiasnak látni. Ezen te nem tudsz segíteni, sőt nagyon ráhatásod sincs. Maximum ha sokat izélgeted, akkor keres másik nőt. A legjobb és legtöbb amit tehetsz, hogy hagyod a dolgot kifutni magától. Támogasd ha segítséget kér de ennyi.


Csak pár dolog amiről nem beszél:

- anyagi para, vajon lesz-e elég lóvé befejezni a munkálatokat

- cigány keselyűk, mindig ott vannak és mindig fenyegetik, b@szogatják az embert (és lehet, hogy még nem is cigányozhat egy jót, mert ott vannak a gyerekek meg a fene tudja, milyen családi világnézetetek)

- melósok, a legrosszabb gyülekezete a lusta idiótáknak, akik tisztában vannak vele, hogy nem tudod elzavarni őket, mert az anyagi csőd lenne vagy törvény követeli meg a "szakembert"

- bürokrácia, minden csip-csup üggyel valami retardált aktatologatóhoz kell menni pitizni aki érezteti veled, hogy te vagy a hülye, miközben süt róla, hogy az alap problémát sem volt képes felfogni

- járulékos munkák, amit a párját ritkító szakember csinál, majd közli, hogy "majd az asztalos/festő eltünteti" vagy "jó az úgy főnök, nálam is igy néz ki"

- járulékos munkák 2, amikor valami nem várt esemény borít mindent és jó pofát kell vágni a +2 millához és a +3 hónaphoz


Na és ezek gyűlnek benne és próbálja tompítani, hogy legalább te ne stresszelj rajta.

2021. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a ketten nagyon fáradtak vagytok, és pihenésre és egy pár laza napra lenne szükségetek. Nen tudtok valakit megkérni, hogy legyen a gyerekekkel 1-2 napig, hogy ketten nyugodtan el tudjatok utazni egy kicsit? Más környezet, pihenés, csak ketten, nagyon jót tenne.
2021. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%

Én kissé alárendeltnek látlak téged ebben a kapcsolatban,

mert miért neked kellene csak erőfeszítéseket tenni?

Te is dolgozol, csak otthon, te is ugyanolyan fáradt lehetsz

mint ő..És akkor még te masszíírozgasd mikor ő hazajön, hát neked

is kijárna a masszázs nem gondolod?

Nagyon bele vagy esve, de azért annyit elárulok hogy lásd

ez még nem a kánaán neked, az én férjem hasonló szituációban,

kérés nélkül csinálta a házimunkát is mikor hazajött,

ha látta hogy nem értem a végére olykor.

Esténként együtt beültünk a kádba, mikor már a gyerekeket letettük,

megbeszéltük mi történt aznap a másikkal.Ez volt a lazítás,

nem az hogy én masszírozgassam őt... :-(

Szerintem ha továbbra is játszod a mártírt, majd a végén

az is lesz belőled. Csak olyan házasságban, kapcsolatban érdemes

létezni,amiben egyensúly van a felek közt.

Másféle ne mis nagyon van, mert ahol borul, ott már

be is fog következni a bukta.Jól érzed hogy gondban vagytok,

de erre nem az lesz a megoldás hogy te tropára vágod magad,

hogy neki jobb legyen.

2021. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fura, hogy ilyen kapcsolatmentése dolgokon állandoan csak a nők agyalnak valahogy
2021. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Én a szomorú szót használnám erre kedves utolsó
2021. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%

Még nincs feleségem.

Még nincsenek gyermekeim.

Nehéz kérdés és a válasz is nehéz.

Egyenlőre csak a karrieremnek élek. És a szexnek.

Beszélgetni kell egymással.

2021. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Építkezés, gyerekvállalás, ráadásul kettő is... Minek csináltatok magatoknak egyszerre ennyi problémát? Ez a ti felelőtlenségetek. Felnőtt emberek vagytok , beszéljétek meg.
2021. okt. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%

12 *

Nem akarnék olyan jellegű és típusú házasságba lenni ahol csak havonta 1 x van szex.

Simogatni és hozzá bújni akarok a ♀️👩‍🎓 .

28 éves ♂️👨🏻‍🎓

2021. okt. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!