Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tartsam tovabbra is titokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsam tovabbra is titokban?

Figyelt kérdés

Vegre sikerult terherbe esnem ami egy hatalmas ajandek az elettol es probalom igy is megelni, viszont van egy hatalmas titkom amit a ferjem nem tud.

Nagyon felek, hogy kifog derulni.

Ez a titok, szegyenletes dolog amit iszonyuan banok minden nap es rettegesben elek, hogy epp most fogja megtudni amig terhes vagyok (ez csak egy eloerzet)

Ezt a titkot sajnos tudja egy rossz akarom is aki regen nagyon kozel allt hozzam es minden titkunkat megosztottunk egymassal, viszont neki mar veszteni valoja nincs hisz a hazassaga teljesen tonkre ment es emiatt irtozok a gobdolattol is, hogy elkezd meselni vagy akar bizonyiteka is lehet, hogy a ferjem elol sehogy se tudjam letagadni.

Mar jo par eve, amikor sajnos felre leptem (szeretom volt) mivel akkor ugy ereztem, hogy a hazassagom nagyon mely ponton van, viszont azota rengeteg dolgon mentunk keresztul egyutt es rajottem, hogy eletem legroszabb dontese volt amit akkor tettem.

Nagyon felek, es nagyon szeretnek egy igazi boldog csaladot viszont naprol napra jobban rettegek.

Felek elmondani is mert felek elhagyna igyis ugyis, hisz ki akarna egy olyan szemelytol gyereket mar aki felre lepett?

Megis ertenem..csak nem akarom, hogy ez tortenjen.



#terhes #Felre lepes
2021. okt. 9. 21:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
13%
A múlt elmúlt, fátyol rá. Most most van. Ha örülsz a gyereknek és hogy együtt vagytok, akkor csak előre nézz, és építsd a családotokat.
2021. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha elmondod, remélem, elhagy, mert aljas, sunyi vagy.
2021. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell elmondani, te sem reagálnál jól egy ilyen bevallást, amit nem tudnak az nem fáj.

Most tennél igazán rosszat.

Akitől tartasz, hogy valamit tenne, nincs rá bizonyitéka, és bármit is tenne, le kell tagadni, mondván a rossz indulat beszél belőle, egy tagadás egy állitás...

2021. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
eszedbe ne jusson elmondani. ha a baratno megis jartatna a szajat legyel esznel es tagadj. mindent tagadj le, ha nincs bizonyiteka soha nem fogja bebizonyitani a ferjednek. meg valami. ha ilyen szemet a baratnod akkor talalj ki valamit rola, lehet barmilyen aljas alaptalan allitas te ragaszkodj hozza hogy igaz. Ilyen esetben meg az se szamit ha hamisan megeskudsz valamire. ne hagyd magad egy rosszindulatu notol tonkretenni. az ilyen merev felfogasu ferfinek sose szabad bevallani ilyet. Ha nem kapott rajta nincs rola fenykep, bizonyitek szemrebbenes nelkul le kell mindent tagadni.
2022. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
mi lett Veletek?
2022. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"bizonyiteka is lehet, hogy a ferjem elol sehogy se tudjam letagadni."

Tehát magadtól letagadnád, ezzel ismét átverve a férjedet? Az anyák gyöngye leszel, fantasztikus érzékkel fogod felelősségre tanítani a gyereket 🥰

2022. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!