Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tartsam tovabbra is titokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsam tovabbra is titokban?

Figyelt kérdés

Vegre sikerult terherbe esnem ami egy hatalmas ajandek az elettol es probalom igy is megelni, viszont van egy hatalmas titkom amit a ferjem nem tud.

Nagyon felek, hogy kifog derulni.

Ez a titok, szegyenletes dolog amit iszonyuan banok minden nap es rettegesben elek, hogy epp most fogja megtudni amig terhes vagyok (ez csak egy eloerzet)

Ezt a titkot sajnos tudja egy rossz akarom is aki regen nagyon kozel allt hozzam es minden titkunkat megosztottunk egymassal, viszont neki mar veszteni valoja nincs hisz a hazassaga teljesen tonkre ment es emiatt irtozok a gobdolattol is, hogy elkezd meselni vagy akar bizonyiteka is lehet, hogy a ferjem elol sehogy se tudjam letagadni.

Mar jo par eve, amikor sajnos felre leptem (szeretom volt) mivel akkor ugy ereztem, hogy a hazassagom nagyon mely ponton van, viszont azota rengeteg dolgon mentunk keresztul egyutt es rajottem, hogy eletem legroszabb dontese volt amit akkor tettem.

Nagyon felek, es nagyon szeretnek egy igazi boldog csaladot viszont naprol napra jobban rettegek.

Felek elmondani is mert felek elhagyna igyis ugyis, hisz ki akarna egy olyan szemelytol gyereket mar aki felre lepett?

Megis ertenem..csak nem akarom, hogy ez tortenjen.



#terhes #Felre lepes
2021. okt. 9. 21:39
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
28%
Ha azért akarod elmondani, hogy Te megkönnyebbülj, akkor mondd. Ha azért, mert azt hiszed, hogy ha Tőled hallja a férjed akkor jobb lesz, ne mondd el. Nem lesz jobb.
2021. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
És ez miért csak terhesen jutott eszedbe? Nem elég két ember életét elb/szni, muszáj egy harmadikét is?
2021. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok biztos benne, hogy van neki de soha nem lehet tudni ezert fogalmaztam igy.

Ha van is max regi beszelgetes ..

2021. okt. 9. 23:31
 14/26 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ezt túlparàzod. A kezdődő paranoiàd nagyobb problèma. Ne mondd el most, a gyerekvàllalàs amùgy is egy elèg buktatòkkal teli időszak
2021. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24%
Backi, ha régi beszélgetés akkor meg? Lehet nem is emlékszik rá.. Amúgy meg ha ez megnyugtat lehet a férjed is félre ment már. Nem kell elmondani, csak a hormonok játszanak veled
2021. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem fogja elmondani a régi barátnőd. Ahhoz azért elég nagy szarlavinát kéne neki is a nyakába vennie. Konkrét bizonyítéka úgy tűnik, nincs is. Ha mégis kitudódna, akkor tagadsz ezerrel.
2021. okt. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
10%
Neked is azt tanácsolom, amit anno a férjemnek mondtam. Ha megkíván valaki mást, annak két engem kevésbé bántó útja van. Vagy szól, szakítunk és d*ghatja a fél világot szabadon vagy annyira ügyesen titokban mindent, hogy nekem egy pillanatra sem inogjon meg a boldogságom vele. Vagyis vagy csinálja tisztán vagy nagyon okosan, de az az út, amire te gondolsz, az a legrosszabb. Hazudsz is és ki is kürtölöd. Legalább védd a házastársad ezek után,a becsületed pedig a te fájdalmad marad ezután, viseld el.
2021. okt. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
47%
Abortusszal jobban jársz
2021. okt. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
27%
Egy film kapcsán beszélgettünk erről a témáról a férjemmel és azt mondta, hogy "megcsalhatom", de ki ne derüljön, mert akkor vége mindennek. Ergo ugyan úgy kipenderítene, ha tőlem hallaná és nem hatná meg egy percig se a kiállásom. A lepontozók álomvilágban élnek.
2021. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
így bízz bármelyik nőben is...:-D szerintem ultragáz hogy egy gyerekkel magadhoz kötöd,és csak ilyenkor jön elő a lelkiismereted...eddig a szemébe tudtál nézni és megjátszani magad,de amikor lebuknál már hirtelen mártírkodsz? a karma úgyis utolér,biztos jó lesz a gyereknek ha apa nélkül nő fel,mert nem voltál hűséges,de még csak egyenes és őszinte sem,ne csodálkozz ha nem mondod el neki és megtudja,aztán a nyakadon marad a gyerek mert elhagy...ki akarna egy ilyen nővel élni szerinted? előbb-utóbb minden kiderül,még talán javíthatna a helyzeten ha most mondod el,de ha tovább titkolod arra már nem lesz mentség,meg enyhítő körülmény se...
2021. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!