Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tartsam tovabbra is titokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsam tovabbra is titokban?

Figyelt kérdés

Vegre sikerult terherbe esnem ami egy hatalmas ajandek az elettol es probalom igy is megelni, viszont van egy hatalmas titkom amit a ferjem nem tud.

Nagyon felek, hogy kifog derulni.

Ez a titok, szegyenletes dolog amit iszonyuan banok minden nap es rettegesben elek, hogy epp most fogja megtudni amig terhes vagyok (ez csak egy eloerzet)

Ezt a titkot sajnos tudja egy rossz akarom is aki regen nagyon kozel allt hozzam es minden titkunkat megosztottunk egymassal, viszont neki mar veszteni valoja nincs hisz a hazassaga teljesen tonkre ment es emiatt irtozok a gobdolattol is, hogy elkezd meselni vagy akar bizonyiteka is lehet, hogy a ferjem elol sehogy se tudjam letagadni.

Mar jo par eve, amikor sajnos felre leptem (szeretom volt) mivel akkor ugy ereztem, hogy a hazassagom nagyon mely ponton van, viszont azota rengeteg dolgon mentunk keresztul egyutt es rajottem, hogy eletem legroszabb dontese volt amit akkor tettem.

Nagyon felek, es nagyon szeretnek egy igazi boldog csaladot viszont naprol napra jobban rettegek.

Felek elmondani is mert felek elhagyna igyis ugyis, hisz ki akarna egy olyan szemelytol gyereket mar aki felre lepett?

Megis ertenem..csak nem akarom, hogy ez tortenjen.



#terhes #Felre lepes
2021. okt. 9. 21:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%

Megvàltoztatni màr nem tudod azt, amit tettèl. Az aggòdàs segìteni nem tud, de megmèrgezheti a napjaitokat. Èn el nem mondanàm.

Ha úgy èrzed, hogy a rosszakaròd -gondolom baràtnők voltatok- irigysègből kotyognà ki , mert terhes vagy, akkor el tudod intézni, hogy ne tudjon a gyerekedről? Vagy túl sok a közös ismerős?

2021. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Meg nincsen kiposztolva sehol de hamarosan szeretnenk es ettol felek, hogy akkor fog lecsapni..
2021. okt. 9. 21:56
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
Ha ennyire tartasz tőle, akkor ne posztold. Van valòs indoka, hogy ennyire tartasz tőle, vagy csak ràgörcsölsz
2021. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Van, mivel csak o tudja es ha mar neki tonkrement a hazassaga es az elete is eleg kaki miert ne tenne maset is tonkre?

Egyebkent iszonyu kozel lakik hozzank, igy elobb vagy utobb ugyis eszreveszi rajtam is.

Felek tenyleg..

2021. okt. 9. 22:05
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Pedig a problémát pont azzal lehetne megelőzni, ha all-in bedobnál mindent. Mondjuk gyerek előtt jobb lett volna.

De végülis ha akkor ezt lépted, akkor a következményekkel is számolnod kell.

2021. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Akkor jobb lenne elmondani es remenykedni a megbocsajtasban?
2021. okt. 9. 22:10
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
Semmiképpen ne mond el a férjednek,hogy félre léptél és ha pletyka szinten ki is derülne,mindenképpen tagadd le.Ez egy kegyes hazugság,hogy a kis család együtt maradjon és a gyerek ne apa nélkül nőjön fel.A legtöbb férfi a megcsalást soha nem bocsátja meg,hiába esküdözöl majd,hogy megbántad.
2021. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%
Ha eddig nem mondtad el neki, már nem is mondanám el. A rossz akaród meg ha nem lépett eddig ez ügyben, szerintem továbbra sem fog. Talán irigyelné a terhességet, vagy miért tenné? Ha eddig ártani akart volna, megtette volna rég. Meg amúgyis, a terhességet úgysem fogod tudni titkolni sokáig, még ha nem is posztolsz róla, Előbb-utóbb kiderül.
2021. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
27%
Ne mond el neki. Amit nem tud az nem fáj. Ha a másik fecseg is max tagadsz, mondván hogy az ő élete szar ezért hazudik rólad. Ha tényleg megbántad akkor ne mond el az igazat és tegyél arról hogy többet ne lépj félre.
2021. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
10%
Milyen bizonyítéka van a "baratnodnek"?
2021. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!