Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik házasságna szexelnek ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasságna szexelnek ők hogy védekeznek a nemi betegségektől?

Figyelt kérdés

Mi a családunkban mivel vallásosak vagyunk mi nem használunk óvszert vagy bármilyen fogamzásgátlót

Érdekelne hogy akkor hogyan védekeznek a betegségek ellen?



#betegség #házasság #nem úti betegség
2021. aug. 20. 00:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
23%

1. Monogám házasságban élünk, ha másra vágytunk volna, nem kötjük össze az életünket. Alap, hogy nem kefélünk félre, így nincs miért aggódni.

2. Mindketten szívből utáljuk az óvszert, nekem kényelmetlen, a férjem semmit nem érez benne. Egyébkênt védekezünk, csak máshogy. Én, használok hormonmentes lokális fogamzásgátlót, a férjem pedig megszakítással kombinálja ezt.

3. NEM vagyunk vallásosak. Ateisták vagyunk. Hála égnek. Nagyon nem hiányzik, hogy ilyen hülyeség miatt évente terhes legyek, és halomra szüljem a porontyokat. Ennél felelősségteljesebbek vagyunk, és amúgy sem akarunk gyereket egyáltalán.

Aki akar, nyomja ki évente Orbánnak a közjószágokat, én biztos nem teszem. Erre a szar világra sose vállalnék gyereket, ahol 5000 forintért lecsapnak az utcán, mindenkit mindenért lenéznek, bántanak, gyerekek csúfolják verik egymást semmiségek miatt, rasszizmus van, kirekesztés, diszkrimináció stb stb, és egy dagadt cigány törpe terrorizálja az embereket, mert pár agyhalott nem tud gondolkodni és rá szavazott.

2021. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, legegyszerűbben úgy, hogy nem dugnak félre. Ha állandó a partner és ő sem megy félre,akkor elég sok nemi betegség ellen védett az ember. Szóval egyfelől a hűség. Másfelől meg valóban, pl. gombát el lehet kapni közös wc-n is. Akkor meg két lehetőség van: nem csinálják, amíg meg nem gyógyul. Vagy védekezik, pl az óvszert lehet használni ilyenkor, bár úgy tudom orvosilag jobb a megtartóztatás, mert óvszer mellett is könnyen meg lehet fértőzni a másikat.
2021. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
70%
Ijesztő ez a tudatlanság. A nemi betegségek igen jelentős része elkapható máshogyan is, nem csak szex útján. A vallásodra meg ne hivatkozz, eleve nem tartod be, ha házasság előtt szexelsz, akkor legalább védekezz.
2021. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Én mindig védekezek óvszerrel
2021. aug. 24. 00:45
 35/37 anonim ***** válasza:
Akkor döntsd már el hogy mit használsz! Nem használsz óvszert azt írtad, most meg már igen. Akkor most az egyik mindegy mint a másik?
2021. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Addig használok óvszert míg együtt nem leszek a barátommal házaspár és szeretnénk gyereket
2021. aug. 25. 13:01
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nemi betegséget akkor is el lehet kapni, ha a másik fél nem él mással szexuális életet...

Egyrészt a hüvelygomba még szűz lányoknál is kijöhet.

A másik veszély a nemi herpesz, amit ha egyszer valaki elkap, az ott van a szervezetében passzívan, de elég egy picit legyengült immunrendszer, vagy nagyobb stressz és akkor meg tudja fertőzni a másik felet.

2021. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!