Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kijelenthetjük, hogy a "csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijelenthetjük, hogy a "csúnya nő" mint definíció a mentális betegségek testképzavar kategóriájába sorolható?

Figyelt kérdés
Mint az anorexia és a bulímia? És ahogy az anorexiás és bulímiás nők is általában a legritkább esetben kövérek (pedig annak érzik magukat), a magukat csúnyának tartó nőknek is az agyával van a gond?

2020. dec. 11. 06:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Én nő vagyok, úgyhogy valószínűleg más szemmel nézem a nőket, de szerintem vannak kifejezetten csúnya nők. Sokat ronthat valakin az elhanyagoltság is (bajusz, zsíros, kócos haj, logó ruhák),illetve a túlsúly, nem jól megvalasztott haj, ruha stilus

De ettől függetlenül is vannak olyan nők, akikkel akkor se cserélnék külsőt, ha ezért cserébe komoly összeget kapnék és ha férfi lennék is messze elkerülném. Mert csúnyák.

Ez is szubjektív persze, mert másnak teszhetnek. De kijelenteni, hogy nincs, erősen a földtöl elrugaszkodott.

2020. dec. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Azt csak itt szokás hinni, hogy nincs csúnya nő, csak torz vagy igénytelen. Attól még természetesen van, és nincs annak semmi gond az agyával, aki ezt tudja magáról, belátja. Annak sokkal inkább van, aki valójában, nem egy nagy eresztés, az "önbizalma" mégis az egekben, sokra tartja magát, miközben lépten-nyomon nála jobbakba botlani. Manapság elég sok nő van így, és még biztatják is egymást erre.
2020. dec. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Sok testképzavaros ember van, de vannak rusnya nők, én is az vagyok, meg láttam magamon kívül egy rakás csúnya nőt, vannak világszerte ismert csúnya nők, stb...

Maga a csúfság nem testképzavar minden esetben, nagyon sokszor valós fizikai hibákról van szó, úgy ahogy a férfiak esetében.

2020. dec. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát nézz körül a hajléktalan nők között.
2020. dec. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem, tutira nem.
2020. dec. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Rengeteg nőtől hallottam neten, hogy ő csúnya, és ezért nem kell senkinek.


Általában nem szoktam ezt így elhinni, de a tapasztalatom kb a így néz ki a "csúnya nő vagyok" sztori:


- gyorsan mutat képet magáról, kiderül, hogy marha csinos nő, a csúnyát csak azért mondja, hogy utána hallgathassa az ego tuningot. Ez elég gyakori online, az ilyen csajja amúgy sosem lesz semmi közöttetek, mert amint megkapta az ego tuningot pattan máshoz eljátszani ugyanezt.


- sosem látsz róla képet, vagy csak borzasztó nehezen, találkozni is nehezen fogtok. Élőben kiderül, hogy tényleg ronda, és nem olyan szinten, hogy ízlés kérdése, van akinek bejön. Ez is elég gyakori. Volt vakrandim ilyen csajjal, konkrétan szőrös volt (nem ilyen apró pihék a karon szinten, hanem szó szerint nagyobb bajsza volt, mint nekem, a dekoltázsa is). Találkoztam olyannal, aki szegény nem is annyira csúnya volt, mint a testi deformitása volt.


- nagy nehezen megláthatod élőben, vagy fotón. Kiderül, hogy teljesen átlagos csaj, az a tipikus csinos, szomszédlány típus, lehet, hogy egy kis szükre egérke, de messze nem csúnya, sőt! Nem öltözik divatosan, nem tökéletes, de nagyon vonzó, viszont az ilyen insta csajokhoz hasonlítgatva magát úgy érzi, hogy nem elég jó.


Nekem ez utóbbi típus mindig bejött, több barátnőm is ilyen típus volt, de nagyn nehéz velük, mert ez valóban gyakran valamilyen testkép zavarból jön össze, és van aki egy párkapcsolatban sem tudja ezt levetkőzni (folyamatos megerősítésre vágyik, nem hiszi el, hogy valakinek tetszhet, és ezért mindenféle elméleteket gyárt).

2020. dec. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

Tényleg vannak csúnya nők.

A mai eltunyult, számítógép előtt ülő világban aztán meg pláne.. nem csináltam részletes statisztikát nyilván, de úgy saccperkábéra azt mondanám az alapján, amit napi szinten jártamban-keltemben látok, hogy a felük dagadt, tehát csúnya.


És a legdurvább, hogy nem csak az idősebb, 30+os nők, hanem a fiatal, huszonegy-két éves csajok elég nagy része is minimum 10-15 kilóval több, mint kéne.. lógó hasak, úszógumik, elefántcombok, pufi arcok, zsíros konyhásnéni-karok, alaktalan zsírplötty seggek.. gusztustalan.

2020. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Akkor csúnya férfi sincs.
2020. dec. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Itt van jónéhány, kaptam pártól képet. Eleinte még taliztam egynémelyikkel hátha csak a fotó volt előnytelen de kiderült hogy nem csak az. Olyan csajok hogy a halk kolléganő akit úgy kezelsz “na valakit csak csak talál majd ő is, de nem én leszek ám az” tök kívánatossá válik hirtelen gondolatban. De elhihetitek ők sem szenvednek szexhiányban mert sok srác lehajol az apróért(aztán veri magát hány nője volt), rendszer szinten így emelkednek egekbe a női igények
2020. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

A csúnyaság valóban létezik, és van olyan is, aki csak azt hiszi magáról hogy csúnya.

Most őszintén, te hány anorexiás nőt ismersz, és hány olyat, aki tényleg kövér? Na, ilyen arányban vannak azok akik csúnyának hiszik magukat, és azok akik tényleg csúnyák.

2020. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!