Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit tennétek, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit tennétek, ha azt tapasztalnátok, hogy a barátnőtök testképzavaros lenne?

Figyelt kérdés

Egyre kevesebbet enne, azt is egészséges irányba tolná tehát kalóriaszegény diétás dolgokat enne, többet tornázna, stb.

De nem csak szimplán egészséges életmód miatt hanem mert nem látná magát csinosnak 47-48 kilósan.


2016. máj. 29. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Egy idő után azonosulnék vele és együtt lennék anorexiások.
2016. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kiló önmagában még mindig semmit nem jelent. Milyen magassághoz 47-48 kiló? Milyen testösszetétele van? Pontosan mennyit ért a táplálkozáshoz? Ha csak olyat vesz, amire rá van írva, hogy diétás, az nem jelent hozzáértést.
2016. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Szamfuggoek a lanyok :D en otthagynam mert nem tetszene vekonyan!
2016. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát szépen elmagyaráznám neki, hogy szerintem mi van.
2016. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4 az a gond hogy olyannak nem tudod elmagyarazni csak hisztizne utana velem is hisztizett nem ertette meg fel se fogta hogy mit mondok neki :(
2016. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ott kell hagyni, ne tedd magad tönkre.


Míg hisztinek fogja fel a részedről, addig feleslegesen téped a szádat, mx, csendben nézed végig, hogy elfogy.


Én is voltam anorexiás, nagyon lefogyva (39 kg), és a párom háromnegyed év szenvedés után elhagyott - megértem. Most, egy évvel később 54 kiló vagyok, de még mindig kajafigyelős.

2016. máj. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!