Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ahhoz, ha a következőt tapasztalnátok?

Figyelt kérdés
Az egyik kisajkam nagyobb, mint a másik. Eléggé szégyellem, bár az eddigi 2 barátom nem tett rá megjegyzést. Megcsináltassam? Bár most nincs rá pénzem, kb. 95 000 lenne.
2009. júl. 5. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
szerintem felesleges, ha eddig nem volt rá panasz... olcsóbb dolog ha megprobálod elfogadni magad:)
2009. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
használd ki mint szexepilt.
2009. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
SZia! Bár én lány vagyok, de talán érdekel azért az én véleményem is. Az enyém sem egyforma. Sőt, szerintem nincs ember, aki tökéletesen szimetrikus lenne. Ez tényleg nem fontos. Ha téged zavar, azt megértem, de előbb talán próbáld meg elfogadni magad, mielőtt ilyen műtétre szánod el magad. Személy szerint azt gondolom, hogy az eddigi két partnered a bizonyíték arra, hogy ez tényleg nem fontos dolog, két ember komoly kapcsolatában. Szerintem felesleges altatás, műtét és pénzköltés lenne. Mindenképp próbáld először valahogy elfogadni, hogy nem szimetrikus, és csak ha úgy érzed, így nem bírsz élni, akkor tégy ekkora lépést, mert minden orvosi beavatkozás kockázattal jár, akárki, akármit is mond. A legvégső megoldás legyen!
2009. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

képes lennél ennyi pénzt kiadni a semmire ki a rákot érdekel hogy hogy néz ki a p.nád luk-luk csak a keret más


csak legyél tiszta ápolt

2009. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Mennyi gondod van :D

Komolyan mondom: semmit sem számít!

2009. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem kell hozzá altatás, helyi érzéstelenítésben csinálják, csak "lenyisszantják" a felesleget, aztán kis idő múlva haza lehet menni.

csak az a baj, hogy kb. 2* akkora, mint a másik. :((

a kisebb elég pici, tehát azért a nagy se olyan feltűnő, csak kicsit lóg ki, csak a kettőt összehasonlítva néz ki bénán.

2009. júl. 5. 15:59
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Nyugi nekem is olyan. :-D Az első, és a jelenlegi párom sem tett rá megjegyzést. Sőt, mindketten azt mondták/mondják, hogy imádják a puncimat! ;-P Szóval nyugodj meg, ha szeret a párod, akkor úgy szeret, ahogy vagy, sőt.

2009. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem minden punci úgy jó ahogy van! Ha tetszik a lány, akkor mindegy milyen a puncija!!! Fiú vagyok!
2009. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez a fiúknak fel se tűnik, nem is foglalkoznak vele. Utána meg a heggel lenne bajod. Szerinted megérné a műtét? Az hozzád tartozik, hajat lehet vágatni, puncit már elég morbid. Hidd el aki szeret az úgy szeret ahogy vagy,. Mellesleg senkinek sem egyforma. Még jó, hogy a fiúk nem problémáznak ennyit a nemi szervükön és nem nyisszantanak le belőle.
2009. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az egyik 6x nagyobb kb mint a másik, eléggé kilóg, és tamponfelhelyezésnél vigyázni kell vele. Amúgy eddig egy barátomnak sem volt rá panasza. Lazán kell előadni az egészet, én úgy hívom, hogy "nyelvecske", a párom ezen nevetett egyet, és elfogadta teljesen úgy, ahogy van.
2009. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!