Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ahhoz, ha a következőt tapasztalnátok?

Figyelt kérdés
Az egyik kisajkam nagyobb, mint a másik. Eléggé szégyellem, bár az eddigi 2 barátom nem tett rá megjegyzést. Megcsináltassam? Bár most nincs rá pénzem, kb. 95 000 lenne.
2009. júl. 5. 15:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Ez a tízezredik egyik ajkam nagyobb mint a másik kérdés. Ha elolvastad volna az előző 9999-akármelyikét is, egyértelműen megkaptad volna a választ, hogy a kutyát sem érdekli az ágyban, hogy mekkora eltérés van az ajkaid közt.
2009. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hát, kösz az észrevételt, én meg azt jegyezném meg, hogy miután beírom a kérdést, és felad a program hasonló kérdéseket, hogy ellenőrizzem, volt-e már ilyen, egyik sem erről a témáról szólt.
2009. júl. 5. 17:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen:P Az egyik kisebb,de sosem paráztam ezen...a páromnak meg fel sem tűnt még,azt mondja h úgy szereti,ahogy van:P Én meg teljesen elfogadom így:)
2009. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bizonyított tény hogy nem vagyunk szimmetrikusak, fog egy fotót magadról amin pont szemből van az arcod, cég félbe középen (függőlegesen) és tükröd önmagára. Nézd meg, te vagy az aki visszanéz rád? ha már az arcod nem szimmetrikus, miért lenne bármi más az:D
2009. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!