Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most szívtam el életem első...

Most szívtam el életem első szál cigijét és már most kívánom a következőt. Ez baj?

Figyelt kérdés

Most cigiztem először, és nem mondom h jó volt. Sőt. Ettől függetlenül feldobott és már most kívánom a következő szálat. Ennyitől még nem szokhatok rá, igaz? Akkor ez miért van?

17/L


2011. nov. 11. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Csak akkor szoksz rá, ha akarsz. Hogy baj-e? Nem, egyáltalán nem baj, én imádom a cigis csajokat, mert egy szép lány kezében nagyon jól mutat(szerintem). Köszöntelek a dohányosok táborában:D 18F
2011. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bánomisén ***** válasza:
19%

Ha nem esett jól, mit kívánsz rajta?

Inkább ne szokj rá, nehéz letenni.

2011. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Ne,ne,NE! Nehogy elszívj még egy szálat. Nagyon könnyen rászoksz,és nagyonagyon nehezen lehet róla leszokni!
2011. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Majd pár hónap és nézd meg afogadat
2011. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert - talán magadnak sem vallod be - rá akarsz szokni. Egy szál még nem okoz fizikai függőséget, ne próbáld ezzel menteni magad. Valamiért dohányozni akarsz. Butaság. De mindegy, a te dolgod.
2011. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem baj, csak akkor, ha majd az én TB-mből fizetik a gyógykezelésedet. Igen, ha már most azt érzed, hogy kívánod a következőt, akkor máris elindultál a rászokás útján. Persze áltathatod magad az ellenkezőjével, és bemesélheted, hogy te mindig csak még egy szálat akarsz, és nem is szoktál rá, mert akkor hagynád abba, amikor csak akarnád, csak még nem akarod... Ez a gyengék szokásos dumája. Egy módon bizonyíthatod be, hogy nem szoktál rá, ha nem szívsz többet.
2011. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
97%

IGEN, BAJ! jobb ha azonnal elfelejted. undorítóak lesznek tőle a fogaid, bűzleni fogsz, akárcsak a ruháid, köhögni fogdz, és rengeteg pénzedet emészti fel a cigi, ha rászoksz. emellett jó szerencse kell, hogy ne legyél tőle tüdőbeteg, akár tüdőrákos.

higyj nekem, csak tudom.


egy volt dohányos, aki milliónál is többször megbánta hogy valaha az volt

2011. nov. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 12. 15:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj, csak akkor, ha majd az én TB-mből fizetik a gyógykezelésedet. Igen, ha már most azt érzed, hogy kívánod a következőt, akkor máris elindultál a rászokás útján. Persze áltathatod magad az ellenkezőjével, és bemesélheted, hogy te mindig csak még egy szálat akarsz, és nem is szoktál rá, mert akkor hagynád abba, amikor csak akarnád, csak még nem akarod... Ez a gyengék szokásos dumája. Egy módon bizonyíthatod be, hogy nem szoktál rá, ha nem szívsz többet.


Na-na. Ne sértegessük és ne diszkrimináljuk a dohányosokat. Hiszen belőlünk gazdagodik meg az állam.

2011. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ami ma még pszichikai függőség, holnap már testi függőséggé válik. Tudnod kell, hogy nagyon nehéz leszokni róla. Inkább felejtsd el, ne gyújts rá többet. Most nem nehéz ezt megtenni.
2011. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!