Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Testképzavaros lettem emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testképzavaros lettem emiatt?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem a gimit, 162-4 centi lehettem és 52 kiló. Nem figyeltem az étkezésre, ami jól esett, megettem.

Aztán jött a barátom. Oda volt értem, rengeteget dicsért...aztán kb. 1-2 év után megemlítette, hogy van egy kis hasam, de nem baj, ő így szeret.

Én ekkor "összetörtem". Úgy éreztem, hogy kövér vagyok, és elkezdtem nézni, hogy amit eszek, abba mennyi kalória van. Le akartam fogyni, de sose volt elég erőm, míg végül egy stresszes korszakom miatt két hét alatt lejött rólam 5 kiló, ami azóta nem jön vissza. Most vagyok 164 centi 47-8 kiló(ez változik). Tavaly nyáron nem mertem enni kb. semmit, mert féltem, hogy meghízok. Azóta mióta lefogytam viszont BÁRMENNYIT ehetek, nem jön vissza semmi....vagyis így volt, egészen az elmúlt egy hétig, amikoris elkezdtem mindent enni, és meglátszik a hasamon. MIndenhol nagyon vékony vagyok, kb. pálcika, többen mondták, fiúk lányok, és én is így érzem! Ennek ellenére, ha a hasam elkezd növekedni, akkor sírhatnékom van. Most is kihagyom a vacsit, hogy ne hízzak. Tornázom is a hasamra.

A barátom mondta nekem, hogy viccnek szánta azt a hasas dolgot, de egyszerűen azóta nem tudom helyre tenni magam. Mostanában nem volt bajom az alakommal, és most megint vissza jött.

A barátom nem egy vékony fiú, volt, hogy közölte, hogy hízott és nem jön rá az egyik kedvenc gatyája, ennek ellenére még VICCBŐL SEM jut eszembe megjegyzést tenni rá.

ÉN meg most ott tartok, hogy nem tudom, hogy hozzuk helyre. A Barátom rengeteget bókol, de már nem látom reálisan a hasam.

Mi a megoldás?


2014. jún. 13. 21:41
 1/1 C0r3 ***** válasza:
Kezdj el futni, meg fekvőtámaszozni. Ez kompenzálja a vékony tested, és a zsírt is ledolgozod közben..
2014. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!