Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem titkos szeretője lettem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mielőtt elítélnétek olvassátok el. Az exemmel már 2 éve nem vagyunk együtt. Azóta nem is beszéltünk nem is találkoztunk. Neki fél éve van egy kapcsolata. Mi kb 2 hónapja futottunk össze véletlenül. Elkezdtünk beszélgetni eleinte teljesen barátilag. Majd egyre sűrűsödtek a beszélgetések. Most ott tartunk ha találkozunk csókolózunk, romantikázunk. Azt mondja szeret de olyan hirtelen jött minden időre van szüksége. Titkol a barátnője előtt. Én nem hívhatom, ő hív engem mindennap. Szex nincs köztünk. De mi ez az egész? Mondtam neki hogy nem bírom ezt a titkos szerepet inkább kilépek ebből az egészből. Könyörög hogy ne csak időre van szüksége. Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben?
2014. jún. 1. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szakit erted h megint osszejojjetek akkor lepj ki. Mert csak kihasznal...
2014. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Könyörög hogy ne csak időre van szüksége."


Megköszöntem az olvasást. Újabb bepalizható nő...-.-

2014. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt fogom tenni, de még csak 3 hete fordult "komolyabbra". Időt kért. Várjak szerintetek?
2014. jún. 1. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt elitélnélek elolvastam amit írtál. Most a véleményem. Egy rib@_nc vagy
2014. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló leírta a véleményem :)

De mi lenne a megoldás? Hát először is, nem kellett volna ebbe belemenni.

De ha már megtörtént a baj.. Mond meg a srácnak, hogy addig nem vagy hajlandó vele találkozni /beszélni ameddig nem dönt és hiába könyörög, az téged minősít ha benyalsz neki. Ha ezt a másik valakit választja, akkor úgy sem vagy neki olyan fontos, csak egy kellék ha épp unatkozik. Ha pedig téged.. a kérdés el van döntve..

2014. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ingyen p...ci
2014. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen csak anno én szakítottam vele. Kb minden ok nélkül mert még élni akartam. Most véletlen volt hogy összefutottunk 2 éve semmi. Ha most nem várok csak felkapom a vizet. Nem tudom de úgy érzem a történtek után nekem kell tenni érte valamit.
2014. jún. 1. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy válasszon.. ennyi
2014. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!