Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jelezzem a Férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a Férfinak, aki nős, hogy nagyon tettszik nekem, és lennék a titkos szeretője?

Figyelt kérdés
Csak az írjon,aki nem ítélkezik!Nem akarom szét szakítani a családot,de beleszerettem a ffiba,és szeretnék vele lenni néha 2órácskát.Telefonon se merem közölni,nehogy a feleség hallja,az elutasítástól is félek,és ritkán is találkozunk,ráadásul a barátikörét sem ismerem.De nagyon kell nekem!
2009. febr. 17. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sehogy, és ezt most nem ítélkezésből mondom. Valószínűleg szereti a feleségét, a családját, és ha ez van, akkor biztosan nem megy bele egy ilyen kapcsolatba. Ha mégis belemenne, akkor Te sohasem várhatnál tőle többet, mint a szeretői státuszt, azt a heti egy-két órát. Saját magadat tennéd tönkre egy ilyen kapcsolattal. Másrészt egy nő, főleg egy anya foggal-körömmel fog ragaszkodni a férjéhez, és ha kitudódna a dolog, téged sokkal kellemetlenebbül érintene, mint őt.

Legjobb lenne, ha elkerülnéd őt messziről, és mielőbb elfelejtenéd.

2009. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem felejtsd el. Nem Ő az egyetlen pasi a világon. Ha ezt felfogod és elfogadod, akkor el tudod felejteni.

"Nem akaorom szét szakítani a családot..." De ha elcsábítod azt a pasit, akkor azzal szét szakítod... előbb-utóbb úgyis kiderülne (az mellékes, hogy a pasi vallja be, v. te, esetleg valamelyik ismerős, aki látott titeket). Azzal csak magadat itatod, hogy nem szeretnéd szét szakítani a családot... mert tudod jól, hogy ha megteszed, szét fog szakadni az a család.

Gondolj bele, neked hogy esne, ha a te családodba mászna bele így egy nő...

Ha tényleg szereted azt a férfit, akkor hagyod, hogy hagy éljen boldogon a családjával, te pedig keresel valaki mást, akit ugyanígy szeretsz, és a tiéd lehet.

|előre is köszi a lepontozást, de ez az igazság|

2009. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Csak az előzőeket tudom megerősíteni. Amúgy pedig van elég pasas, nem ő az egyetlen.
2009. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Inkább verd ki a fejedből! Nem csak a feleség miatt, hanem saját magad miatt is. Ha tényleg szereted megelégednél néha 1-2 órácskával? Úgy, hogy tudod, hogy csak használ Téged? Ha annyira ritkán találkoztok nem szerethettél bele, hisz alig ismered. Vonzódhatsz hozzá, de ezért nem kell megalázkodnod.

Hiába nem akarod szétszakítani a családot, mégis azt teszed.

2009. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudok nem ítélkezni, mert pont egy ilyen nő miatt váltak el a szüleim. Az elején a nő csak néha akart találkozni apámmal, aztán nem volt elég neki és egyre többet, végül teljesen elvette apámat tőlünk, most már szinte pórázon tartja. Tudom nem csak a nő a hibás... De miért akarsz te is tönkretenni egy családot?? Neked hogy esne ha ezt tennék veled? Gondolkodj már, és keress mást, rengeteg pasi van a világon, nem csak az az egy.
2009. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Én is csak azt tudom mondani amit a többiek... Szintén ítélkezés nélkül. De neki családja van, ne szakítsd szét őket! Ha te már beállsz oda harmadiknak, teljesen mindegy hogy a felesége tud e rólad avagy sem, valamilyen szinten szétszakítod őket. Ez nem vall túl felnőtt gondolkodásra...
2009. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

TEDD meg!!!

Egy nő érzi, ha tetszik egy ffinak. Mosolygás, szemezés, szexi ruci egy kis risza és kész. Nekem is volt nős gyerekes paival dolgom. És állati volt, nem bántam meg. De vége lett, mert belém zúgott és az sms-eket, meg a fotókat rólam a telójában hagyta lebukott. Volt ablakbetörés elköltözés stb. Aztán lett még 1 gyerekük, szóval kibékültek. Azta műár keresett a srác, hogy mi lenne ha folytatnánk, de nem. Csak akkor működik, ha nem lesz szerelem.

2009. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
80%
az utolsonak uzenem, h en a helyeben elsullyednek szegyenemben! milyen ember vagy te?! egy csaladot tonkretenni, h te szorakozhass??? es a gyerekek? rajtuk csattan az egesz!
2009. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Az utolsó elötti hozzá szólónak:HOgy lehettél képes tönkre tenni egy családot?!!!És legfőképpen a gyerekek szívják meg a levét az ilyeneknek!
2009. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ne csináld ezt! Azért mert neked tetszik, tönkre tennél egy látszólag működő házasságot? Gondolj bele!
2009. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!