Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jelezzem a Férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem a Férfinak, aki nős, hogy nagyon tettszik nekem, és lennék a titkos szeretője?

Figyelt kérdés
Csak az írjon,aki nem ítélkezik!Nem akarom szét szakítani a családot,de beleszerettem a ffiba,és szeretnék vele lenni néha 2órácskát.Telefonon se merem közölni,nehogy a feleség hallja,az elutasítástól is félek,és ritkán is találkozunk,ráadásul a barátikörét sem ismerem.De nagyon kell nekem!
2009. febr. 17. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is azt mondom neked, hogy ne tedd. Gondolom nem esik jól, hogy mindenki ezt mondja, mert van olyan szitu hogy nem érdekel, nem tud érdekelni a következmény, de sajnos voltam ilyen szituban én is. Bár én pont ellenkezőleg kerültem bele, mikor már beleszerettem, akkor mondta el hogy nős. És minél messzebbre mész, annál jobban fog fájni mikor ki akarsz mászni belőle, nagyon-nagyon fog fájni. És nem csak ez, minden egyes ünnep, karácsony, szilveszter, amikor tudod hogy ő otthon van, te pedig nem vagy vele, szörnyű érzés. Ezért javaslom hogy még mielőtt elkezded hagyd is abba. Ráadásul sajnos egyre ritkább a hűséges férj, ha ő az, akkor ne rángasd bele a rosszba.

2009. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ,de a helyzetem se engedné meg,h többet akarjak!és tényleg nem akarom szétszedni őket,bármily hihetetlen!Ezenkívül nem én lennék az első botlás az életébe...+ a gyerekeket is nézem,mivel az enyém is kicsi.ezenkívül kisvárosba nincs pasi!Aki nem kelt el,az meg olyan is!
2009. febr. 18. 17:31
 13/16 anonim ***** válasza:
25%

szia! Látom elég rég tetted fel a kérdést,de azért irok.Én megtettem azt,amit Te csak tervezel. Kezdeményeztem egy családos pasinál,akiért már régóta odavoltam. Nem tehettem mást,totálisan beleszerettem,meg kellett tennem,és nem bántam meg! Ő is bevallotta h akar engem,azóta heti többszüör találkozunk,együtt vagyunk,igaz,bújkálunk,de csodáloatos érzés vele lenni! Azzal a férfivel,aki után hónapokon át csak sóvárogtam! Elmondhatatlanul jó...És ilyenkor nem érdekel hogy otthon mi a helyzet,lehet szemét vagyok,de úgy érzem,ő is szeret engem,és ki tudja mikor éreznék valaki iránt az életben ilyet,ha most ezt elszalasztottam volna? Olyan rövid az élet...mondom: soha,egy percre sem bántam meg.Bár még elég friss a dolog...és ha nem Te lennél neki,lenne más. Ha már nem boldog otthon,valamit nem kap meg otthon,azért elmegy máshová.Sajna ez van.Minden dolog két emberen múlik,nem feltétlen mindig a szerető a hibás...

Hogyan jelezzél? Én félrehivtam,megfogtam a kezét és randira hivtam.A többi ment magától.

2009. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak,aranyos vagy,de még mindig nem jött össze.Csak nézzük egymást,nem merünk kezdeményezni,úgy hogy a többi ,ítélkező" megnyugodhat,bár ha nem én,akkor más lesz neki.
2009. jún. 20. 16:40
 15/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: Mi is igy voltunk nagyon hosszú ideig mint ti.De egyszer eljön az a pillanat mikor nem érdekel,mi lesz,de már nem birod tovább és lépsz.Legalábbis nálam ez történt.És már bánom hogy nem hamarabb,minek szenvedtem feleslegesen annyit?

Kérdezd meg nincs-e kedve eljönni pl.kávézni vagy vmi kiállításra vagy hasonló.Így sztem nem utasit el,mert ebben benne van hogy érdekelsz de mégis visszafogott gesztus.Tuti elmegy veled! Szurkolok! :) Csak bátran,először én is tök féltem,ezt hittem,nem merem megtenni és mégis megtettem! Csak egy nagy levegő kell...

2009. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De mért mindig csak a szeretőt szídja mindenki? Mért nem a férfit, aki hűtlen lesz a feleségéhez. Mindehogy, egy ő csábít el egy nőt, vagy őt csábítja el egy, így is, úgyis megcsalja a feleségét/párját.

Ha akarod és gondolod tedd. Te ezt úgyis eldöntötted. Kell neked ez a férfi. Amúgy meg hol jó az a házasság, ahol apa és anya csak azért vannak együtt mert épp nincs jobb?

Ugyan már, hol van itt a "másik nő szétszakította a családot"? Ahol felmerül bárkiben, hogy megcsalná a másikat, ott már nincs mit tönkretenni. Ennyi.

2009. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!