Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik házasságna szexelnek ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasságna szexelnek ők hogy védekeznek a nemi betegségektől?

Figyelt kérdés

Mi a családunkban mivel vallásosak vagyunk mi nem használunk óvszert vagy bármilyen fogamzásgátlót

Érdekelne hogy akkor hogyan védekeznek a betegségek ellen?



#betegség #házasság #nem úti betegség
2021. aug. 20. 00:36
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
76%
Akkor hogy védekeztek kérdező?Vagy csak a gyerekcsináláshoz szexeltek?
2021. aug. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Én a barátommal védekezek óvszerrel de a testvéreim, unokatestvéremim akik már házasok ők nem
2021. aug. 20. 10:28
 13/37 anonim ***** válasza:
7%

Sehogy! Ha nagyon rinyálós a csaj, akkor kiveszem és a hasára verem .... vagy megbeszéljük, hogy a szájába. Amúgy meg pont lesz@rom. A múltkor alkalmiban dugtam egy csajt, Ő spermaölőt használt (hüvelykapszula vagy mi a tosz), dugás előtt 2 órával feltette, eljött, televertem 2x, kifizettem, távoztam ... no risk!

De annyit elárulok, hogy egy normális kapcsolatban mindenféle védekezés nélkül is el lehet kerülni a terhességet ám!!!!!!!!! Tudod létezik olyan dolog, hogy menstruáció, létezik olyan, hogy peteérés, és léteznek olyan időpontok, amikor se mensi, se peteérés, se terhességi kockázat nincs! Kellett volna tanulni biológiából. Meg kommunikálni kellene a pasiddal!

2021. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Meg fiatalok is vagyunk a gyerek neveléshez

És hogy majd mikor már együtt élünk és házasok leszünk akkor vajon hogy lesz ez

Már akkor nem akarok óvszert használni

2021. aug. 20. 10:35
 15/37 A kérdező kommentje:
Én beszélek sokat a barátommal evvel kapcsolatban is
2021. aug. 20. 10:37
 16/37 anonim ***** válasza:
89%
15-ös Ha annyira mélyen vallásosak lennétek házasság előtt nem is lenne szex. Úgyhogy majd mint mindenki, elmész nőgyógyászhoz, meghallgatod a fogamzásgátlási lehetőségeket, és tablettát fogsz szedni, vagy lesz hüvelygyűrűd.
2021. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok mélyen vallásos de a családom igen
2021. aug. 20. 11:20
 18/37 anonim ***** válasza:
92%

Az a fontos, hogy te ki vagy, hogyan gondolkozol, a családod nem számít! Nemi betegséget csak óvszerrel lehet megelőzni. Ha 2 szűz ember találkozik, akkor ennek 0 esélye van, minél több partner kerül képbe annál kockázatosabb.

2 egymást szerető ember nem szexel másokkal, így nem tud betegséget sem hazahozni! Sokkal nagyobb kockázat a nem kívánt terhesség...

2021. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Barátomnak már volt 1 lány előttem még elég fiatalon kezdte el, és ott nem védekeztek soha se

Szóval velem már nem volt szűz

Nekem ő az első

2021. aug. 20. 12:46
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
Hurrá, legalább tudod, hogy nagy eséllyel meddő, ha hosszú távú kapcsolatban védekezés nélkül nem lett gyerek..
2021. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!