Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik házasságna szexelnek ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasságna szexelnek ők hogy védekeznek a nemi betegségektől?

Figyelt kérdés

Mi a családunkban mivel vallásosak vagyunk mi nem használunk óvszert vagy bármilyen fogamzásgátlót

Érdekelne hogy akkor hogyan védekeznek a betegségek ellen?



#betegség #házasság #nem úti betegség
2021. aug. 20. 00:36
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Barátommal mindig védekezünk

Majd később szeretnék vele gyereket

2021. aug. 20. 12:53
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen túlragozni? Csak az extrém vallássoak tiltják a fogamzásgátló módszereket, de belőlük egyre kevesebb van. Nem kell a családod orrára kötni hogy védekeztek, és kész. Gondolom nem ez lesz a téma a vasárnapi húsleves mellett. Ezeregyféle módszer van, ha nem akarsz óvszert használni. Tabletta, hüvelygűyűr, pesszárium, méhszájsapka, spermicidek + megszakítás.

A férjem előtt nem volt partnerem. Az első évben óvszert használtunk, utána fogamzásgátló tablettát szedtem, most megint óvszert, mert a tablettától bőrproblémáim lettek. Neki volt előttem partnere, de ő is, én is rendszeresen járunk szűrésre. Fertőzést egyébként el lehet kapni nyilvános wC-.n meg strandon is pl, szóval a nőgyógyászati vizsgálatok nagyon fontosak.

2021. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Meg nem voltam nőgyógyászatnál

Anyukám nem visz magamat még nem tudok elmenni mert mozgássérült vagyok, minden hova szülők visznek el

Nem akarok semmi fogamzásgátlót használni, semmilyen tabletta vagy ilyesmi

2021. aug. 20. 14:11
 24/37 anonim ***** válasza:
49%
Tehát nem tudod 100%-ban ellátni magad, de a gyerekeket szülnéd rakásra. Hát, gratulálok. Mondom ezt úgy, hgoy én is fogyatékkal élek, de éppen ezért nem is vállalok gyereket, maximum egyet, akiről 100%-ban tudok gondoskodni.
2021. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Majd csak akkor akarok gyereket mikor már nem szülőkkel élek és el tudom tartani magamat és a gyerekemet

2 vagy 3-mar szeretnék majd

2021. aug. 20. 14:29
 26/37 anonim ***** válasza:
24%
Inkább a pasid fog eltartani.Téged is meg a 3gyereketeket gondozni,örülj ha nem menekül el.
2021. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Még kérdéses hogy vele maradok de remélem

Figyelmzavaros nem tudom hogy hogy fogom bírni

2021. aug. 20. 14:33
 28/37 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nem a vallás, vagy testi fogyatékosság a probléma. Ameddig nincs saját akaratod szívni fogsz, családdal és pláne parterral.
2021. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Van saját akaratom
2021. aug. 20. 15:07
 30/37 A kérdező kommentje:
És tudja a barátom hogy nekem nehéz a szülőkkel
2021. aug. 20. 15:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!