Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet a férjem és a kolléganőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a férjem és a kolléganője között valami?

Figyelt kérdés

A férjem vállalkozó, felvett egy alkalmazottat fél éve. Egy fiatal nőt. Én azóta nem vagyok nyugodt. Bár nincsenek titkos smsek, üzik, telefonok, de így, h kettesben vannak egész nap, nincs is rá szükség. A férjem, mióta felvette, minden reggel tusol. Azt mondja azért, mert megizzad éjjel, nem akar büdösen melóba menni. És elkezdett gyúrni is. Azt mondja azért, h nekem tetszen. Korábban is gyúrogatott néha, így vitatkozni ezzel sem tudok. Elkezdett rágózni is, korábban soha. A kolléganőről magától sosem beszél, ha kérdezek róla, jófejnek tartja és a munkában ügyesnek.

Ha néha viccesen rákérdezek, tagad és állítja, nincs közöttük semmi és h nem tetszik neki. Nyilván, ha tetszene, se mondaná el.

Velem amúgy nem lett távolságtartóbb, kíván és napi szinten mondja, h gyönyörű vagyok. Miért érzem mégis azt, h átver? Nem tudok ettől szabadulni.



2021. aug. 13. 20:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

A megérzéseire hallgass. Egy nő mindig tudja, hogy a kapcsolatában valami nincs rendben.

Itt az lehet, hogy még nem történt köztük semmi, de próbál imponálni a nőnek. Már megfordult a fejében, hogy jó lenne megdugni. Gondolj bele, egész nap kettesben van egy ellenkező nemű valakivel. Lehet, hogy a nő elhajtja, de akkor is kikacsintgat. Ne legyen igazam.

2021. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
És ha valóban alakul vmi, mit tehetnék? Hogy bizonyosodjak meg? Esetleg hogyan mutathatnám meg neki, h sokat veszít, ha rossz úton indul el?
2021. aug. 13. 22:53
 13/20 anonim ***** válasza:
35%

"bár nincsenek titkos smsek, üzik, telefonok..."


aha, ja... tudod a titkos jelző azt jelenti, h. nyilván nem tudsz róla, de mert nem tudsz róla, attól még lehet.


megjegyzem elég igénytelen pasid lehet, h. egy új kolléganő kellett neki a rendszeres reggeli zuhanyhoz, másnak ez magától is megy...

2021. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
34%

<Esetleg hogyan mutathatnám meg neki, h sokat veszít, ha rossz úton indul el?>



Nem biztos, inkább esetleg te veszítesz a válással, de ő lehet jobban jár a másik nővel. Anyagilag rendben van, saját vállalkozást visz, nem tudom a ház kinek a nevén van, de pláne, ha szerelmes a nőbe és ő viszonozza, egyáltalán nem biztos, hogy kettőtök közül a férjed fog erre ráfaragni.


Max. te, ha albiba kell menned, meg egyedül nevelni a gyerekeket.

2021. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%
Gazdag vállalkozó a faszi, ti nem olvastátok? Biztos kezelget más nő(ke)t.
2021. aug. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Bocsi 5-ös, nekem teteszik a válaszod, nem tudom, miért írja a válaszod alá, h szzerintem nem az.


Köszi mindenkinek!

2021. aug. 14. 07:59
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy megcsal, vagy csak gondolkozik rajta?
2021. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

15-ös!

Sehol nem írta, hogy gazdag, csak azt, hogy vállalkozó.

2021. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nőt vett fel egésznapos együttlétre, miért nem pasit?

Milyen terület ez, hogy egész nap kettecsén vannak együtt?



A gyúrás jel...miért pont most kezdte el?

Eddig büdösen és a feleségnek is jó volt, nem számított, hogy egész nap az emberek szagolják, most hirtelen ez sem jó már, kell a reggeli zuhany?

Mindegy, hogy megdugta-e már, de vágyakozik, gondolkodik máson, mint a megszokott nője, aki mellett eddig jó volt büdös szájjal is, de már más miatt nem jó úgy, kell a zuhany, rágó, kigyúrt test ( a mihez is?)

2021. aug. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kiderült azóta valami? Még mindig együtt dolgoznak?
2022. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!