Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit akarhat a férjem ettől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a férjem ettől a nőtől? Van mitől tartanom? A fülembe jutott, hogy a férjem a munkahelyén többször is dicsérgette az egyik kolléganőjét.

Figyelt kérdés
Itthon nem mond természetesen semmit róla magától nekem, de van egy munkatársa, akit én is ismerek és ő mesélte, hogy többször hallotta, amikor a férjem bókolgat ennek a kollaganőjének. Akarhat valamit tőle? Kérdezzek rá?
2016. nov. 17. 14:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok féltékenykedni, meg letámadni, ezért nem kérdeztem még meg tőle és szerintetek nincs is jelentősége, mert ez "normális", akkor nem is fogok, de azért nagyon kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről.
2016. nov. 17. 14:08
 2/15 A kérdező kommentje:
*és ha szerintetek
2016. nov. 17. 14:08
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Megdugni.
2016. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Eddig a legtöbb munkahelyemen mindenütt voltak férfiak, napi kapcsolatban, de akármilyen jó is volt a munkatársi viszony, még a szinglik esetében sem volt normális vagy mindennapos, ha valakit megdícsérnek és bókolnak neki. Ha egyszer-egyszer valami különlegesen jó történik- mittudomén, randira készül valaki és megjegyzik, hogy milyen jól kicsípte magát-, de még ez sem igazán jellemző. Az meg főleg, hogy ez rendszeres legyen.


Nem tudom, hogy a férjed munkahelyén ez mennyire megszokott és normális, én még ilyen helyen nem dolgoztam, hogy az lett volna, és ha a munkatárs is fontosnak érezte kiemelni, akkor valószínűleg náluk sem éppen szokványos.


Az meg, hogy mit akarhat, elég egyértelmű, már bocs. Valószínűleg nem az új feleségét látja benne, és jövendő (további) gyerekeinek anyját, maradjunk ennyiben.

2016. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is dolgoztam sok ideig vegyes kollektívában, de soha nem hallottam olyat, hogy a "foglalt" férfiak hízelegtek volna ilyesmivel.


Aztán persze ki tudja mik történnek mások szeme elől elrejtve.

2016. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, adtam zöldet. Jöhetne még egy-két vélemény, mert eddig 3:0 ar arány és nem az én javamra.:(
2016. nov. 17. 17:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt normális, hogy ok nélkül bókoljon egy munkatárs. Nekem aki udvarolt, az többet akart munkaviszonynál.
2016. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
van mitől tartanod épp készül félrelépni a drága.
2016. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem örülnék, ha a párom bókolna másnak, de már végülis történt egyszer amit én bóknak vettem, és szinte előttem, majd miután négyszemközt kérdeztem a párom, már el is felejtette az egészet...a pasik néha ilyenek , elfelejtik amit mondanak,mert nem fontos számukra...azonban ismerek egy pasit akinek gyereke van és már nagyon régóta együtt van a párjával...ő dolgozik együtt nőkkel, és akit megdícsért, hát azzal tett is dolgokat!...Nem árt ilyenkor elővigyázatosnak lenni, esetleg a legnagyobb titokba megnézni a levelezését, vagy a keresési előzményeit, mert ha akit dícsér nő ott van valamelyikbe akkor már elindult neki is a fantáziájába valami...
2016. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindent leírtak előttem a többiek, nem a te javadra. Bejön neki egy kolléganője és fűzi. A sorozatos bókolgatás nagyjából ezt jelenti. Igen, akarhat valamit tőle. No nyilván nem új feleséget keres, csak eltöltene talán vele hosszabb-rövidebb időt.


És igen, szerintem kérdezz rá. Márpedig azért, mert a tudomásodra jutott az ismerős munkatársa által (nem is értem egyébként, hogy hogyan van mersze úgy bókolgatni másnak, ha tudja, hogy eljuthat hozzád a híre, ami meg is történt). De mondjuk ez utóbbi azt is jelenti, hogy nem is nagyon érdekli, hogy kitudódhat.

2016. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!