Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit akarhat a férjem ettől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a férjem ettől a nőtől? Van mitől tartanom? A fülembe jutott, hogy a férjem a munkahelyén többször is dicsérgette az egyik kolléganőjét.

Figyelt kérdés
Itthon nem mond természetesen semmit róla magától nekem, de van egy munkatársa, akit én is ismerek és ő mesélte, hogy többször hallotta, amikor a férjem bókolgat ennek a kollaganőjének. Akarhat valamit tőle? Kérdezzek rá?
2016. nov. 17. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
És az nem lehet, hogy a kedves férj hiába bókol, mert a kolléganőnek szimplán nem jön be? Mert ehhez azért ketten kellenek. Vagy aki nőnemű az egyből ráveti magát az osszes pasira aki megdicséri?
2016. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a gyanus hogy soha nem beszel a csajrol. Az mindig gyanus.

Es igen direktbe bokolni akkor szojfak nalunk is ha valakinek uj a haja vagy valami nagyon jo cuccban jon dilgozni...

2016. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, akkor is, ha számomra nem túl kedvezőek.:(

A munkatársa azt mondta egyébként, hogy nem direktben bókolgat neki, vagyis nem akkor, ha éppen új frizurát csináltat, hanem általánosságban, hogy jól néz ki, stb...

Mert ha csak ennyi lett volna, nem aggódnék.

2016. nov. 18. 19:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a szingli pasik se csinálnak csak úgy ilyet. (Mondjuk én vallásos környezetben dolgozom.) Szóval szerintem ez sok mindentől függ (szokások, kultúra, vérmérséklet stb.). Van aki mindenkinek bókolgat, de nem azért, hogy összejöjjön vele. Szerintem leginkább arra érdemes figyelni, hogy másokkal hogyan bánik, mert ha csak egyvalakivel "kivételezik", akkor ott már lehet valami...
2016. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

11, az a kérdező szempontjából tök mindegy, hogy a szóban forgó nő mit lép, az ő férje határozott félrelépési szándéka elég aggasztó anélkül is, hogy tényleges tettekre kerülne a sor. Legalábbis, nekem ez bőven elég indok lenne egy igazán alapos beszélgetésre- mit akar a nőtől, mit hiányol a kapcsolatunkból, miért akar félrelépni, satöbbi. Hátha megoldható. Esetleg még mielőtt a "baj" megtörténne, ha egyáltalán megtörténne. De ha valaki aktívan bókolgat egy másik nőnek, akkor az szerintem már bőven benne van a megcsalás kategóriában, mert most nem azért, de ha az én férjem csak azért marad hozzám hűséges, mert a nő, akit kiszemelt magának, esetleg erkölcsös vagy nem viszonozza az érdeklődését, akkor inkább nem kérek a hűségéből, köszönöm. Legközelebb majd talál olyan nőt, aki aláfekszik. Tökmindegy, a megcsalt fél szempontjából ez ugyanolyan vacak. Sőt, talán még rosszabb is, mert ha ennyi energiát belefektet, akkor NAGYON akarhatja azt a dugást.


Ne haragudj, kérdező, ha kemény voltam.

2016. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!