Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet a férjem és a kolléganőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a férjem és a kolléganője között valami?

Figyelt kérdés

A férjem vállalkozó, felvett egy alkalmazottat fél éve. Egy fiatal nőt. Én azóta nem vagyok nyugodt. Bár nincsenek titkos smsek, üzik, telefonok, de így, h kettesben vannak egész nap, nincs is rá szükség. A férjem, mióta felvette, minden reggel tusol. Azt mondja azért, mert megizzad éjjel, nem akar büdösen melóba menni. És elkezdett gyúrni is. Azt mondja azért, h nekem tetszen. Korábban is gyúrogatott néha, így vitatkozni ezzel sem tudok. Elkezdett rágózni is, korábban soha. A kolléganőről magától sosem beszél, ha kérdezek róla, jófejnek tartja és a munkában ügyesnek.

Ha néha viccesen rákérdezek, tagad és állítja, nincs közöttük semmi és h nem tetszik neki. Nyilván, ha tetszene, se mondaná el.

Velem amúgy nem lett távolságtartóbb, kíván és napi szinten mondja, h gyönyörű vagyok. Miért érzem mégis azt, h átver? Nem tudok ettől szabadulni.



2021. aug. 13. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem hangzik túl jól, lehet hogy van köztük vonzalom.. de ha téged szeret akkor elvileg nincs gond..
2021. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
75%
30as a nő, férjed 60as?
2021. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Már megint ez a kérdező? Már tavaly is írt ki ilyet😀
2021. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Te miert nem kezdesz ferfiakkal baratkozni? Veszegesd fel oket a facebookodra, likolgass es mondd hogy csak barat...ja es kezdj el csöcskidobos ruhakban jarni
2021. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Valazeg esélye sincs a csajnál.

Meg azert mint munkaado nagyon konnyen molesztálás zaklatás fílingje is lehetne a dolognak.


A pasik meg mindenkinek tetszeni akarnak. Jon egy nő szembe egybol kihúzzák magukat. Nem tudom miert ilyen szánalmasak.


Am neked kéne tudnod a páros gyengéít. En ha az en páromnak csak annyit mondanék hogy korrepetálasra fogok járni egy sráchoz(csak a mihez tadtás végett ötleteim nekem is vannak), olyankor egyböl visszavesz es ignorálja a korulotte lebzselő nőket, csak csajhoz járjak korrepre..

2021. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek a fentiekkel.

Valszeg a csaj magas ívből fosik a férjedre, az meg lehet kicsit jobban ad magára, mióta egy fiatal csaj szokott a társaságában lenni. Ez még nem jelent megcsalást.

Másrészről meg tényleg ne vele foglalkozz, hanem magaddal, kezdj el járni egy jóképű személyi edzőhöz, vagy valami férfi magántanártól vegyél nyelvórákat stb... majd csak észbe kap a férjed.

2021. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kösz lányok. Kedvesek vagytok. ☺️
2021. aug. 13. 21:16
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

magambol indultam ki.

Engem nem egy (hozzam képest idosebb)ffi főnök akart bekóstolni,(mindig a kevésbé intelligens típusok..), hogy nálam meddig mehet el, aztán sértette az egojukat hogy en meg megmutattam a határaikat.

Ezek a dolgok nem ugy általánosak ahogy a filmekben hogy aztan a csaj csak ugy odaveti magát.


Nem egy nagyobb volumenő cégnél is dolgoztam, ahol viszont valoban nagyemberek is álltak felettem, akiknek valoban vágott is az esze mint a borotva, érdekes, de ők soha nem alacsonyodtak le arra hogy a kis asszisztens, vagy penzugyes vezetot kezdjék nőként "lekezelni"meg rágógumizni miatta?:D

Nagyon is le kellett nekik tenni az asztalra az azonnali jelentéseket es helyből kirugnak bárkit is egy pislogás nélkul is ha kell, teljesítményt várnak és nem körömreszelést.


Messzirol virít hogy a párod nem egy intelektuell nagy hal..

Plane valszeg jópárév kulonbség. Házas is, a csajnak meg ha ilyen barãkozos amugyis 10 ujjára van pasi.



Majd az lesz a rosszabb amikor rájon hogy kocc van...ez baromira sérti a ffiak egojat es otthon verik le a lealázottságérzést..

2021. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5.voltam
2021. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

a megszokott miatt miért akarna teperni (kondizni?)

legyen eszed nem alaptalan a félelmed

2021. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!