Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek érezteti, szóvátesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek érezteti, szóváteszi, hogy sokkal kevesebb a fizetéseket, mint neki?( ha így van) Hogy kezeli? Ő ezért jobban beleszól a pénzügyi dolgokba, nagyobb a súlya, hogy mit szeretne?

Figyelt kérdés
Ilyenkor külön vagy közös kassza van?
2021. aug. 2. 07:21
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
69%

"Férj vagyok, konkrétan 3x annyit keresek és kerestem is mindig, mint a feleségem. Én néha odamondogatom azért, nem sűrűn persze. Csak hogy érezze a törődést😄.


De nem akar jobban fizető állást keresni magának, neki így is jó." Persze, hülye incel, még munkád sincsen...folyamatosan itt büfögsz és siránkozol.

2021. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
A gyerek születése után fél évvel került jobb pozícióba én meg lettem otthon lévő gyeddel, akkor kezdett változni.
2021. aug. 2. 10:53
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

A covid miatt megszűnt a munkahelyem és fél évig nem találtam állást. Egyszer sem hallottam a férjemtől, hogy szóvátette volna. Sőt! Mondta is, hogy ez így sokkal jobb, mert legalább van időm finomakat főzni. :D


A kassza közös, azt a keresettől függetlenül én kezelem, mert a férjem elmondása szerint úgy tudok spórolni, ahogy senki más. :D


A nagyobb kiadásokat megbeszéljük, elvégre közösen élünk, közös a pénz és mindkettőnk életére hatással van.

2021. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
34%
23, szóval, mivel nem keresel pénzt, a hímsoviniszta férjed házimunkára kényszerít, elé kell tenned az ebédet, vacsorát, tulajdonképp mint egy szolgálva őt. Le kell dolgoznod otthon a lakhatásodat, az ételedet házimunkával. Remélem legalább nem ver. Ne tűrd ezt! Nem vagy te rabszolga, igenis állj ki a jogaidért!
2021. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
48%

Ezert mondtam meg a baratomnak, hogy csak az anyagiak (akar papiron is) torteno letisztazasa utan szulok gyereket, hazassag utan.

Ergo onnantol nincs te penzed-en penzem, mert egy gyerek egy no anyagi helyzetet tartosan tonkrevagja.

2021. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
90%

#24: Te most poénkodsz, ugye?

Ha valaki átmenetileg otthon, férfi, nő, igenis lássa el a háztartást.

2021. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
48%

11: sajnos a férjed nem értette meg a házasság lényegét. Nincs én pénzem meg te pénzed, mert a házasság vagyonközösség. Ha gyerek is van, akkor meg főleg. Nyilván az anya tud csak szülni, így ő fog kiesni a jövedelemszerzésból hosszú időre. De a gyerek attól még közös, ugyanúgy az apáé is, akire az anya vigyáz. Ez ugyanolyan munka, csak nem jár érte olyan sok pénz.

Az, hogy olyan lesz a konyha, amilyet ő akar, szimpla tahóság a részéről. Hogy te nem járhatsz tornázni, az úgyszintén. Nem is értem, miért tűröd, hogy így lealázzon.

2021. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
28%
27,nagyon jókat írsz, de nem csak a kérdezőt alázza le a férje, a 23-as válaszolónak most nincs munkája és jövedelme, ezért szinte háziszolgaként tartja a férje. Kiszolgáltatja magát, elé kell tenni az ételt, csak mert kiszolgáltatott helyzetben van. Még szerencse, ha nem veri meg. Szegény nőnek nincs hova menni, kénytelen eltűrni a férje uralkodását és kegyetlenségét.
2021. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
31%
24! Nem érzem magam rabszolgának, mert a férjem az első szóra teljesíti minden hülye kívánságomat és kb a s.ggemet is kinyalja minden téren. Az meg hogy imádja a főztömet nekem inkább elismerés és nem cselédnek érzem magam. :D de azért kösz, hogy aggódsz értem.
2021. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
43%
24, rendesen baj van a fejedben…
2021. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!