Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért éri meg a férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éri meg a férfinak?

Figyelt kérdés

2 éves házasság, nem működik, vannak viták is, szeretet kevésbé. Annyi, hogy utazni szeretünk együtt, meg jól haladunk házfelújítással. Ilyenekben jól működünk együtt, de ennyi.

A szex nem túl jó, nem is igazán érdekli.

Milliószor el akartam hagyni, de nem engedi, illetve nem akarja.

Az lesz úgyis a vége, mert nekem hiányzik a szeretet, meg minden más is.

De ő miért ragaszkodik ehhez a rossz házassághoz?

Nem szolgálom ki, ő is tesz ezt azt a háztartásban. Van, hogy ő szolgál ki. Pl kávé ágyba stb.

De ő sem szeret, csak van kb, és néha megerőlteti magát,hogy úgy tűnjön, mintha...

Szóval nem értem, neki ez miért jó.


2021. júl. 15. 17:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Társfüggő.
2021. júl. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy ez neki rossz úgy van vele hogy jobb ez mit egyedül lenni. Valszeg volt előtted egy csomó rosszabb kapcsolata.
2021. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az en exem is ugyanilyen volt, a legdurvabb dolgokkal zsarolt, fenyegetett, ha felhoztam azt, hogy nekem ez nem jo es szeretnem ha vege lennek.

Felfogni nem tudom mi volt a jo benne neki, mi nem eltunk egyutt, nem voltunk hazasok se, szex 3(!!!!!!!!) eve nem volt koztunk, inkabb tavkapcsolat volt.

Szoval en azt ajanlom, barmennyire is fenyeget (ha esetleg errol lenne szo), vess veget ennek.

En mar banom, hogy 6 evet elpazaroltam egy ilyen bohocra.

Ez idobel csak rosszabb lesz, es nem jobb.

2021. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hany ev elozte meg a hazassagkotest? Nehez elkepzelni, hogy elotte ezeket nem lattad rajta.
2021. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik egyszerűen ilyen kényelmesek, és nincs igényük többre. Megértem, hogy neked ez rossz, és az emberek többsége nem szeretne így élni, de valakinek bőven elég. Egyébként én jó dolognak tartom az utazást és a házfelújítást is, sokaknak még ennyi sem jut.


Illetve sok olyan ember van, aki szerint a szingliség egyenlő a Pokollal. Ez azért van, mert mindenhol azt sulykolják belénk, hogy kapcsolatban, sőt családban kell élni, csak úgy lehetünk boldogok. Ez persze sok kapcsolatfüggő embert eredményez, aki szívesebben marad egy kihűlt kapcsolatban, mintsem szingli legyen 1-2 évig.

2021. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15. 1-2 évet vagy 10-20at végülis belefér.
2021. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 KPeter válasza:
100%
Valószínűleg egyszerűen csak belekényelmesedett a helyzetbe, úgy van vele, hogy sínen van. Van nő, lesz ház, a gyereket meg majd megoldjátok valahogy.Ami neki kényelmes azt téged felőröl, hidd el.
2021. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
lehet szeretet, de nem tudja kimondani..
2021. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező válj el ne akarj egy ilyen szar házasságban élni elszállnak az évek ebben a langyos fosban utána meg már azért nem fogsz lépni és amikor eljön az idő és itt van érted a kaszás akkor fogod nagyon bánni hogy élhettél volna másképp is.
2021. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!