Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfinak csak ez a dolga?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak csak ez a dolga?

Figyelt kérdés
Én csak kérdezem ,egy barátom panaszkodik folyton ,hogy náluk minden este ugyanaz a program férje későn hazaér,és csak annyit csinál ,hogy eszik issza a sort és videókat nez.A gyerek ha kimegy hozzá oké ha nem akkor nem megy be hozzá,csak az anyja altaja O furdeti eteti .Hiába szól ,a férje nem változik ,sőt még neki áll feljebb ,hogy neki pihenni kell .Barátnőmnek segítsége nincs néha én szoktam ha ráérek persze a munka mellett....Mit mobdjak neki?! Én meghallgatom de nem tudom mit javasoljak?! 23 hónapos gyerekkel hagyja el? Nem is lenne hova mennie...Nem tudom ...A beszélgetés fölösleges mert hiába mondja meg O lesz a rossz...
2020. aug. 4. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Ezek az egyedek nem férfiak, hanem gyerekek, akik így viselkednek. Ezt a barátnődnek, mind tudnia kellett, hogy kinek vállal gyereket, nem akarok nagy szöveget tolni, de ő választotta ezt a "férfit" magának legyen vele boldog...
2020. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
A férfiak nagyrésze sajnos ilyen. Lehet itt írkálni, hogy hagyja ott, de az nem reális. Lehet utólag okoskodni, attól jobb nem lesz. Sajnos nem minden nőnek jut rendes férfi.Egyet tehet a barátnőd, megpróbál rá hatni. De akinek kicsi a teherbírása és lusta is, önző is, az sajnos nem nagyon fog megváltozni.
2020. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%

Nem írod honnan ér haza a férj. Feltételezem, munkából. Ha későn ér haza, feltételezem, hogy dolgozott kb. 12 órát. Feltételezem, hogy közben kissé elfáradt. Látod, sok a feltételezés, könnyebb dolgunk lenne, ha részletesebben írnád le a problémát.

És persze a szokásos kérdés: gyerek előtt a férfi minden nap korán ment haza, és délutánonként közös programot csinált a barátnőddel? Mikor megszületett a gyerek, a férfi hirtelen más ember lett?

2020. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
A körülményeket is illik ismerni. Ha 12 órában nehéz munkát végez, tényleg nem elvárható, hogy otthon még a háztartást is vezesse, meg legyen mellette superman is. Értem én, hogy a nő is dolgozik a gyerekneveléssel, de mégiscsak mondjuk 12-13 órával többet van otthon, hogy ezt megtegye.
2020. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
4 Nem a háztarzás vezetéséről volt szó. Csak hogy esetleg köszönjön rá a gyerekére ha hazaért. Egyébként normális minden este sörözni? Felénk nem az.
2020. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ez inkább a nő szégyene. Egy ilyen herének még gyereket is szült, normális ez?
2020. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
En annyit tudok ha 8 rá ér haza is az van mintha 6 ra.Szo sincs arról ,hogy hazimunkat kell csinálni neki ,nem is az a típus.Emiatt is veszekednek sokat mert még a szennyeset is a földre dobja.Hanem a mindennapos ivás és telonyomkodas éjfélig ..aztán lefekszik.Es ma mondta a barátnőm meg a férje panaszkodik ,hogy kevés a szex,de hát haza sem megy idejében nem is segít semmit ,hát én biztos kiakadtak volna már.
2020. aug. 4. 22:00
 8/19 A kérdező kommentje:
Rég ismerem őket,gyerek előtt sokat mentek tényleg.Amiota meglett amit a csávó akart ezt én is tudom,azóta a munka és ugye utána pihizes,csak a baratnom kelt a babahoz,csak O vitte mindenfele.Ha szólt neki ,hogy napok óta nem aludt akkor az volt a válasz ,hogy tudta hogy nem lesz segítséguk (azaz nagyszülők).És azzal nyomta a telót tovább.Mostanaban meg az alakjára is beszólt,pedig komolyan már hónapok óta próbálunk összehozni egy kavezast gyerek nélkül és nem tudunk mert a férje sose tudja vállalni mert O nem jöhet el a melóból.Egyszer mentünk el shoppingolni és már hívogatta ,hogy hol van...3 órát vásároltunk.
2020. aug. 4. 22:05
 9/19 A kérdező kommentje:
Az én véleményem annyi ha valaki órákig tud videókat nézni meg sorozgetni, akkor altatni is tudna
2020. aug. 4. 22:07
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
9 Bocs hogy ezt írom, a barátnőd férjéből már sosem lesz ember. Megváltoztatni nem lehet.Sajnos el kell tűrnie a barátnődnek aztán lelépni amint tud.
2020. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!