Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfinak csak ez a dolga?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak csak ez a dolga?

Figyelt kérdés
Én csak kérdezem ,egy barátom panaszkodik folyton ,hogy náluk minden este ugyanaz a program férje későn hazaér,és csak annyit csinál ,hogy eszik issza a sort és videókat nez.A gyerek ha kimegy hozzá oké ha nem akkor nem megy be hozzá,csak az anyja altaja O furdeti eteti .Hiába szól ,a férje nem változik ,sőt még neki áll feljebb ,hogy neki pihenni kell .Barátnőmnek segítsége nincs néha én szoktam ha ráérek persze a munka mellett....Mit mobdjak neki?! Én meghallgatom de nem tudom mit javasoljak?! 23 hónapos gyerekkel hagyja el? Nem is lenne hova mennie...Nem tudom ...A beszélgetés fölösleges mert hiába mondja meg O lesz a rossz...
2020. aug. 4. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos nem lehet kezdeni az ilyen apával semmit, csak elfogadni hogy ilyen. Nem minden férfi ilyen, az enyém nagyon családcentrikus, apám is ilyen volt, valószínű ezeket vonzom. Elképzelhető hogy ha nagyobb lesz a gyereke, jobban ki tud majd teljesedni mint apa.

Lehet próbálni kicsit belevonni a dolgokba, de ha nem akar, úgysem fog menni.

Irta egy válaszoló, nem mindenkinek jut rendes férfi, és ez így van.

Nem nehéz beleválasztani mert a többség ilyen.

2020. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én is azt mondtam ma neki ,hogy szerintem várjon még és beszéljenek erről sokat.Ha nem változik meg akkor inkább lépjen le.
2020. aug. 4. 22:21
 13/19 anonim ***** válasza:
13%
Nem kell szülni,és akkor a nőnek is csak ennyi a dolga.
2020. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

"Nem is lenne hova mennie"


Úgy kezdődik, hogy azt kéne gondolnia, hogy a felnőtté váláshoz tartozó feladat, hogy az ember kialakítja a saját életterét.

Na most ő ezt elmulasztotta. Ez volt az első mulasztása.

Most így a sokadik mulasztás után mit lehet mondani?

Menjen vissza a kályhához, és kezdje el úgy gondolni, hogy az ő dolga kialakítani a saját életterét. Aztán kezdje is el.

Esetleg menjen vissza oda, ahol 3 évvel ezelőttig lakott, és akkor onnan induljon el.

Mit lehetne olyannak mondani, aki még járni se tud, de maratonon indult és összeesett a pályán és várja, hogy megmentsék?

2020. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,lehet jó ötlet lenne hazakoltoznie ..de hat akkor még én veszítenem el őt.Ha visszamegy Szlovakiaba....Apukája már idős ,anyukája nem el.Nem tudom,én is albérletben vagyok a barátommal egy garzonban mi nem tudunk sajnos segíteni neki.Nehez ez ....
2020. aug. 4. 23:12
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

A gyereknevelésre fel kell keszülni.És felelősségteljesen kell hozzaalni.

Az is probléma,hogy minden fórumon a gyerek,es nevelése meg van szépítve.Mint valami kéjutazás.Csak a szépet,a kellemeset látják sokan,pedig bizony ott van az idegtépő része is,a felelősség,a lemondás dolgokról,a gondok.Nem csak a gűgyörészésből,nevetgélesből all .Csak ezt nem igazán mondják el.Csak az van,hogy szülj!!


A baratnőd ferjének fogalma sincs,hogy apa.Kérdés,hogy leesik e neki valaha,vagy elnézi,hogy a barátnőd egyedül kinlódja végig a gyerekgondozást,nevelést,mikőzben ö elsörözik,meg a telefonját buzerálja.

2020. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Több ismeretlenes a kérdés, nehéz bármit tanácsolni. A "vissza a kályhához" nem tűnik rossz javaslatnak, ha a kismamának lesz ott munkahelye, v. a kisgyerekkel járó magyar állami támogatást megkapja régi szlovák lakhelyén is. 14-es jól írta, nem volt alapos leendő életterének kialakításában. Ehhez ma már kevés egy jóképű fiatalember, aztán tőle más mindegy.
2020. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Barnabas333 ***** válasza:
57%
Nálunk sajnos a nő lusta mindenre, én meg már lassan fejre állok. Ilyen is van, de tudom ez a ritkább. Jól kifogtam. 43f
2020. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Sajnos ma döntött és haza utazik az apukajahoz.😭😭Sajnos beszélt a problémákról a férjével újra és semmi nem változott.Este kérlelte ,hogy menjen be a gyerekhez és nem ment inkább éjfélig videókat nézegetett így ,beszélt az apukajaval és elköltöznek haza.Valahol megertem ,de nagyon fog hiányozni.😭😭
2020. aug. 6. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!