Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért éri meg a férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éri meg a férfinak?

Figyelt kérdés

2 éves házasság, nem működik, vannak viták is, szeretet kevésbé. Annyi, hogy utazni szeretünk együtt, meg jól haladunk házfelújítással. Ilyenekben jól működünk együtt, de ennyi.

A szex nem túl jó, nem is igazán érdekli.

Milliószor el akartam hagyni, de nem engedi, illetve nem akarja.

Az lesz úgyis a vége, mert nekem hiányzik a szeretet, meg minden más is.

De ő miért ragaszkodik ehhez a rossz házassághoz?

Nem szolgálom ki, ő is tesz ezt azt a háztartásban. Van, hogy ő szolgál ki. Pl kávé ágyba stb.

De ő sem szeret, csak van kb, és néha megerőlteti magát,hogy úgy tűnjön, mintha...

Szóval nem értem, neki ez miért jó.


2021. júl. 15. 17:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Lehetőségek:

1. Ki kell várni a házfelújítás végét.

2. Tapasztalatai alapján a többi nővel még rosszabb volt, neki ez már a "jó" kategória.

3. Fél a magánytól.

2021. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy nem engedi, hogy elhagyd?
2021. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Es te mit tettél azért, hogy "szeressen"?
2021. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Kielte magát

Nem akar ujra masok utan futkoraszni

Meg akart állapodni

2021. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Dettó.
2021. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Neki így kényelmes. Hogy jutottatok 2 év alatt idáig? Össze sem kellett volna házasodni, ha meg el akarsz válni, ahhoz nem kell hozzájárulnia. Beadod a válópert, és tovább tudtok lépni.
2021. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is tudom, hogy nem kellett volna összeházasodni, már mindegy.

Nem úgy nem enged, ezért egészítettem ki. Lényeg, hogy ő nem akarja. Neki ez így jó. Valamiért.

2021. júl. 15. 18:31
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
7-es Miért nem ültök le beszélgetni, ezt is megkérdezheted tőle? Akár változtatni is tudnátok, már ha erre van közös akarat.
2021. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez már akkor is ilyen szar volt, amikor összeházasodtatok? 2 év annyira rövid idő, nem tudom elképzelni, hogy ennyi idő alatt így ellaposodjon valami.
2021. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Mindenesetre ne egy esetleges gyerekvállalástól várjátok a házasságotok megmentését 😅
2021. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!