Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a férfinak a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a férfinak a nő?

Figyelt kérdés

Mivel nem ismertek és a ’’problémám’’ elég komplex, ezzel az általánosító kérdéssel szeretnék választ kapni, mivel szeretnék tudatosan választani, ha kell változni.

Az én sztorim: Ismerősi körömben felfigyeltem egy fiúra, okos, élénk hangú, gondoskodó (állítólag, mert ezt csak hallottam róla, de elhiszem <3) és édesen sármos, mint L.L. Junior fiatalabb korában. Közös bennünk, hogy azonos vallási közösséghez tartozunk. Azért nyitottam felé lelkileg, mert megfogalmazódott bennem, hogy lehet, hogy érdeklem. (csak házasságban gondolkodok) Felvetődött bennem a kérdés, hogy egy férfi, legyen akármilyen világnézetű, miért is házasodik meg? Mit lát a nőben, akit elvesz? Rólam csak annyit, hogy néha rám törnek a mindenféle komplexusok, hogy csúnya, buta, érzéketlen vagyok. Ezt is elfogadná egy férfi?


Zárszóként, „csak a szép külső érdekli” meg hogy „legyen otthon házicseléd” teóriákon hogy lehet túljutni? Gondolom a jóindulatú hölgyek ilyet nem feltételeznek a másikról.


2019. dec. 19. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy olyan nő aki az LL Junior és vallási közösség kifejezéseket egy kérdésben meg tudja említeni igazi kincs lehet... :D
2019. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

"Zárszóként, „csak a szép külső érdekli” meg hogy „legyen otthon házicseléd” teóriákon hogy lehet túljutni? Gondolom a jóindulatú hölgyek ilyet nem feltételeznek a másikról."


Nem, kedves, ilyet a tapasztalatlan hölgyek nem feltételeznek a másikról...

2019. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első, pont ugyanerre gondoltam én is, pedig még el sem olvastam a kommented :D
2019. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"egy férfi, legyen akármilyen világnézetű, miért is házasodik meg? " erre a részre válaszolnék. Azért, hogy semmi ne változzon. A nők általában hajlamosak azért, mert változást remélnek tőle.
2019. dec. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"édesen sármos, mint L.L. Junior fiatalabb korában."


Ez vicces volt :D Eleldzsunior sosem volt olyan, csak arra emlékszem belőle, hogy mindig ilyen tipikus cigányhangon kornyikált és az összes cigány a suliban imádta és természetesen ők is eltorzított cigányhangon kornyikáltak. Szörnyű volt.


Aztán jöttek az olyan zenéi amik a "Ází mer romá vágyok?" stílusban íródtak, majd ilyen gagyi mulatós és most gondolom megint a cigányhangon kornyikálás megy.


Kérdésedre a válasz az, hogy egy nő. Mi más lenne? Kísértet, óriáspolip vagy mi? Ne már. Ne máááár.

2019. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

A férjem válaszát tudom neked közvetíteni, azért házasodott meg, mert úgy érezte, hogy így (velem) most minden jó, és így szeretne élni egész életében. Tehát igen, ahogy egy korábbi válaszoló írta, azért, hogy ne változzon semmi, tartozzak hivatalosan is hozzá. Még csak 6 év telt el az esküvő óta (10 éves a kapcsolat), lett két gyerkőc, de sose nézett házicselédnek, a külsőm meg szerintem átlagos, nem gondolnám, hogy azért vett el. De ezeken a dolgokon úgy lehet túljutni, hogy megismered a másikat.

31N

2019. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Látom egyesek fennakadtak L.L. Junioron. Csak egy hasonlat volt a külsőre, nem írtam, hogy hallgatom vagy, hogy szeretem a stílusát.

#5-ös válaszadó értené a kérdésemet, ha kicsikét elvontabban közelítené meg a témát.

2019. dec. 20. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a férfinak a nő? Jó esetben a szerelme, a lelki tàrsa, a szeretője, és a legjobb baràtja, bizalmasa is egyben.:)

A férjem ezekért a dolgokért vett feleségül, ahogy én is ezért mentem hozzà, és mert a törvény előtt is szerettünk volna egymàs hozzàtartozóivà vàlni. 10. éve vagyunk együtt, 2 kutyussal.:) Gyereket nem akarunk.

2019. dec. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!