Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Emiatt szerintetek is több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szerintetek is több pénzt kellene adni egy férfinak?

Figyelt kérdés
Házasok vagyunk, közös gyerekünk nincs. Nem sokára várható hogy jobban fizető állásban leszek, ezért már előre gondolkodom hogyan lennének igazságosak az anyagiak. Férjem eddig nagyvonalú volt, ő jóval többet keres, gondolom ezért is volt hogy ő állta kiadásaink nagy részét. De utalásaiból már észrevettem ha én is többet fogok keresni akkor úgy gondolja felezni fogjuk a közös kiadásokat, ha nem is teljesen. A problémám ő jóval többet eszik, sőt költséges ennivalókat, én nem szeretném ezeket finanszírozni mert akkor alig marad pénzem. Én szolidan étkezem, inkább felnőtt gyerekemre költeném ami pénz számlámon marad nem az ő étkezésére ami sokkal többe van mint az enyém. Szemétség ez tőlem, vagy az élelmiszer költségekhez más házasságban is egyformán járulnak hozzá?
2019. jan. 14. 12:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

Hát nemtudom... miért fáj adni? Szereted elvileg, és adsz neki (legyen az étel, meleg ruha - pénz) te nem szívesen teszed?? Miért? Irigységből? Ha meg amiatt, akkor miben más a férjed és miben más a gyereked családi értelemben, főleg, hogy a férjed mindent megadott nektek. Titeket családjának érez, ahova ha befektet nem elveszett pénz... ezzel szemben te azt érzed, hogy a gyerekedbe szívesen fektetsz de a férjedbe már nem... tehát marad a fő kérdés: szereted?

Őszintén! (És nem nekem kell elszámolni hanem önmagaddal)

2019. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként igen, (első voltam) mi közös kasszán vagyunk. És ha tehetném állandóan meglepném őt, nem csak különböző lakomákkal amiket szoktam is csapni neki, hanem egyéb meglepetésekkel. A közös kassza miatt, úgy kell "kommandóznom" elrejteni egy kis pénzt, ha jön a karácsony vagy szülinap, hogy ne vegye észre mennyit költök ajándékra, mert én szeretek adni... de csak annak akit szeretek... ezért is kérdeztem vajh nálatok ez még működik-e mert csak abban az esetben értenélek meg, ha már nem éreznél semmit iránta, sőt ha válást fontolgatsz...
2019. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Szia, nemrég én is kiírtam egy hasonló kérdést, csak babával. Ott szinte mindenki azt írta, hogy a házasságban vagyonközösség van, és nincs külön te meg én pénzem, hanem közös pénzünk van.

Baba előtt nekünk is külön volt, aztán baba után én ugye gyedet kapok, nagyon kevés, így ez az enyém - tiéd dolog részemről nem működik, mert nekem alig van. Jól megszívtam mert férjem nem vesz erről tudomást, pedig nekem is kiesik a jövedelmem nagy része, mivel hogy itthon babázok. Vigyázz te is, mert a férfi elég alattomos tud lenni, főleg ha a pénzéről van szó.

2019. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Ti hazasok vagytok vagy csak dugo lakotarsak?
2019. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Fillérb@$zás level99...
2019. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk nincs olyan, hogy külön pénz, amit megkeresünk az közös számlára, közös kasszába kerül. Igaz már 20 éve együtt vagyunk, lassan 50 körüliek vagyunk és együtt tervezünk megöregedni és meghalni.
2019. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha már az ételt is sajnálod a saját férjedtől,akkor az egy nagyon jó házasság lehet.Gratulálok!Miközben Ő többet adott eddig tekintettel alacsonyabb jövedelmedre.Viszont most hogy jobban fogsz keresni nem akarsz adni.Érdekes dolgok ezek.Ti is csak lakótársak vagytok?Vagy csak a férjed nem tud erről?
2019. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%

A csekkeket oke felezni

De szerintem is ugy igazsagos ha a bevasrasok javát a ffi fizeti

Te pedig ugye megfozod igy ingyen szolgaltatassal jarultal hozza

2019. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
A ferfiak triplazzak a kajafogyasztast es haztartasi melot. Ez tény.
2019. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%

A nő pedig a KÖZÖS gyerek volt minuszban az nem segitseg volt a ffitol. Hanem evidens hogy beleszall. Egy szitter mennyibe kerult volna

.gondolom arra anyuka nem kapott fizut aputol még jo hogy beszallt. Azt ne keverjuk ide

2019. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!