Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Emiatt szerintetek is több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szerintetek is több pénzt kellene adni egy férfinak?

Figyelt kérdés
Házasok vagyunk, közös gyerekünk nincs. Nem sokára várható hogy jobban fizető állásban leszek, ezért már előre gondolkodom hogyan lennének igazságosak az anyagiak. Férjem eddig nagyvonalú volt, ő jóval többet keres, gondolom ezért is volt hogy ő állta kiadásaink nagy részét. De utalásaiból már észrevettem ha én is többet fogok keresni akkor úgy gondolja felezni fogjuk a közös kiadásokat, ha nem is teljesen. A problémám ő jóval többet eszik, sőt költséges ennivalókat, én nem szeretném ezeket finanszírozni mert akkor alig marad pénzem. Én szolidan étkezem, inkább felnőtt gyerekemre költeném ami pénz számlámon marad nem az ő étkezésére ami sokkal többe van mint az enyém. Szemétség ez tőlem, vagy az élelmiszer költségekhez más házasságban is egyformán járulnak hozzá?
2019. jan. 14. 12:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez még is mi? Barátság extrákkal?
2019. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

Eddig ő keresett többet, és ezzel arányosan többet tett bele. Ezt te elfogadtad, tehát akkor is marad ez a rendszer, ha többet keresel. Ugyanúgy jövedelem arányosan járultok hozzá, mint eddig.

Te is ehetsz prémium élelmiszert, mi tart vissza?

Egyébként marha jól fizető állás lehet, ha csupán két felnőtt étkezésére elmegy az összes...

2019. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%

A kiadásaitok nagy részét eddig ő fizette, de most sajnálod tőle hogy etesd. Nőként írom, mekkora a tulokbunkó egy nő vagy.

Meg a palid is ostoba hogy ilyen nővel van együtt.

2019. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy nem lehet olcsón finomat készíteni? Nem tudom mit takar az,hogy sokat költ az étkezésre...Néha én is rászólok a páromra,hogy ne rendeljen kaját,ha tele van a hűtő..valami köztes megoldáson gondolkodj.Nem kell az össz pénzed kajára költeni.Amúgy a pasiknak több kajàra van szüksègük,biológiai okokból,ne hasonlítgasd a saját étkezési szokásaidat az övéhez.
2019. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó lehet más a véleményed, nekem is az volt, de minek ez az alpári stílus ide? Hitelét mindig itt veszti el, egy ilyen vélemény, ha személyeskedni kezdesz, mintha téged ütött volna pofon. Nyugodtan és szeretettel beszélj mással, akkor is ha nem tudja azt amit esetleg te... Nem evidens hogy egy gyerekbe sem rúgunk bele? Akkor más felnőttbe miért, amikor mindenki csak azt tudja, amit egyébént gyerekként otthonról hozott (tehát gyanús, hogy a kérdező szülei sem voltak közös kasszán, különben az lenne neki az ALAP), és amit az élet rárakott. Most ő kevésbé értékes ember emiatt? Nem! Csak nem tudja vagy nem érzi, hogy lenne a leg"boldogabb" kifutása lélektani szempontból. Ha nem tudja, szenved tőle, ha szenved tőle nem segít rajta egy olyan ember véleménye, aki ezt tudja de még bele is rug...

Ezzel most kerekperec azt mondom érdemes lenne itt neked is és másoknak is magukba nézni. Lehet a pénzt megtudod osztani, de empátiáért meg te nem álltál sorba.. és sorolhatnám. Akkor most utáljalak én is emiatt?

2019. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Házasságban vagyonkozosseg van. Normális házasságban nincs olyan, hogy kaja pénz hozzájárulás.
2019. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Meg is értettem hogy problémámnak nem csak anyagi hanem érzelmi oldala is van. Értem hogy házasságban minden közös, és jól is esik ha férjem többet ad a közösbe kérés nélkül amikor nekem erre nem telik. Valahol én még abban nőttem fel hogy a férfi az elsődleges családfenntartó egyébként. Igen most többet fogok keresni én is a jelenleginél, és szeretnék takarékoskodni, szeretnék a saját gyerekemnek is juttatni belőle. Ez miért bűn? Párom nem szorul rá erre mivel jó a jövedelme. Egyébként ő is segíti a saját gyermekét, ezért szeretném most már én is ugyanezt tenni.
2019. jan. 14. 13:53
 18/25 A kérdező kommentje:
Tehát még mindig nem értem miért kell felezni a kiadásokat ha az egyik fél sokkal többet eszik.
2019. jan. 14. 13:55
 19/25 anonim ***** válasza:
56%
Lehet ő többet eszik,de a nők meg általában több vizet használnak,meg sokkal több felesleges cuccot vásárolnak stb. Lehet ezen vitatkozni
2019. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%
Jesszus. Ez házasság? Bezzeg amíg ő keresett többet, nem volt problémád. Nem, máshol nincs fillérb---s. Megy minden a közösbe és kész.
2019. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!