Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Emiatt szerintetek is több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szerintetek is több pénzt kellene adni egy férfinak?

Figyelt kérdés
Házasok vagyunk, közös gyerekünk nincs. Nem sokára várható hogy jobban fizető állásban leszek, ezért már előre gondolkodom hogyan lennének igazságosak az anyagiak. Férjem eddig nagyvonalú volt, ő jóval többet keres, gondolom ezért is volt hogy ő állta kiadásaink nagy részét. De utalásaiból már észrevettem ha én is többet fogok keresni akkor úgy gondolja felezni fogjuk a közös kiadásokat, ha nem is teljesen. A problémám ő jóval többet eszik, sőt költséges ennivalókat, én nem szeretném ezeket finanszírozni mert akkor alig marad pénzem. Én szolidan étkezem, inkább felnőtt gyerekemre költeném ami pénz számlámon marad nem az ő étkezésére ami sokkal többe van mint az enyém. Szemétség ez tőlem, vagy az élelmiszer költségekhez más házasságban is egyformán járulnak hozzá?
2019. jan. 14. 12:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

Többet eszik? És? Te meg lehet többet zuhanyzol, többet gépezel...stb.

Van ilyen házasság? Párom húst szeret hússal, akkor egye, én meg inkább a zöldségeket eszem...és????? Közös a kassza.

2019. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ezt miért nem ti beszélitek meg? Attól, hogy itt húszan húszféleképpen oldják meg az életüket, ti még megoldhatjátok huszonegyedik verzióban is. Üljetek le, beszéljetek a dologról és egyezzetek meg! Őt amúgy kérdezted már? Mit gondol? Szeretné, ha többet adnál közösbe?
2019. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Fizesd te a számlákat,a párod a kaját,ami marad a fizetésedből,azt arra költöd amire akarod(és a párod is),mi is így csináljuk.
2019. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ti minek vagytok együtt?
2019. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
42%

En most biztosan le leszek pontozva es meg leszek kovezve, de szerintem a ferfinak kell tobbet keresnie es ha ez igy is van, akkor neki kell allnia a kiadasokat, a no esetleg jofejsegbol neha beleadhat dolgokba. En szeretem ha a szerepek le vannak osztva es ez nalunk nagyon jol mukodik is. 5 eve vagyunk hazasok a ferjemmel, mindig is sokkal tobbet keresett, mint en, o fizeti a lakhatast, a haztarasra valo bevasarolasokat, vacsorakat, utazasokat, ha orvoshoz kell menni stb... gyakorlatilag mindent, en pedig elkolthetem a sajat penzemet ruhakra, cipokra, kencedice, fodrasz, kozmetikus es felre is rakok belole stb. Cserebe viszont en intezem a mosast, vasalast, teregetest, sokszor fozok.... nem merul fel nalunk soha h “te is betehetnel egy adag mosast a gepbe”. Ahol fifthy-fifthy penzelszamolas van sokszor voltam mar fultanuja olyasminek h pl “ferfi:nincs egy kivasalr ingem se. No:hat akkor vedd a kezedbe a vasalot es vasald ki te is tudsz vasalni”.

Nem azt mondom hogy hazi rabszolga vagyok, mert pl. takaritononk van, egyszeruen csak mindenkinek megvan a maga szerepe.

De ez nyilvan egy szerencses leosztas, bar hozza kell tegyem, nem is jartam dirket soha olyannal, aki nem keres jol. Most emiatt lehet mondani h felszines vagyok es aranyaso, pedig nem errol van szo, de nem is tudok mirol beszelgetni egy kevesebbet keresovel, nem tudunk olyan programokat csinalni amiket mindketten elvezunk. Az kinek jo ha en imadok utazni de neki nem telik ra igy mindketten fusztraltak leszunk.

Szerintem a lenyeg, hogy beszeljetek meg ezeket az anyagiakat, tisztazzatok le, mert ha csak a sotetben tapogatozol, hogy vajon o most tenyleg erre vagy arra celozgat vagy rosszul erted. Es akkor mindenkinek vilagos es meg tudjatok beszelni ha vmi nem tetszik vkinek. Tisztazzatok az elvarasokat.

2019. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!