Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy férfinak mindig szerető a felesége mellé?

Figyelt kérdés

Már teljesen elmegy a kedvem attól, hogy abban reménykedjek, egyszer majd találok egy normális férfit, aki a férjem lesz.


Persze, egy nőnek is van felelőssége abban, hogyha felrelep a férfi. De amikor azt látom, hogy igazából nincs különösebb oka rá, csak a kíváncsiság, meg mert miért ne, meg mert a "Beácskának jobb a segge az irodába mint a feleségemé" - akkor úgy érzem, tehetek én bármit, ha a férfi úgy is megmagyarazza nekem, hogy "de én máshogy működöm" stb..


Ez nekem olyan, mintha a férfinak sosem lenne elég 1 nő..

Így viszont nem is látom értelmét, hogy keressek magamnak valakit, mert mintha eleve ellenne rendelve, hogy úgysem elegitem ki minden igényét, mert ugyebár neki "mindenhova el kell szórja a magvait"..


2020. márc. 28. 15:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
60%

Miért általánosítasz?


Közel sem kell mindig szerető és közel sem lehetetlen normális férfit találni. A legtöbb férfi bőven megelégedne egy lánnyal aki szereti és akiben meg tud bízni és elfogadják egymást, majd családot alapítanak vagy csak együtt élik a közös életüket.


Ezért nem annyira sötét a világ még.

2020. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
19%

Szia! :)

38 éves férvi vagyok, 10 éve élek boldog házasságban a feleségemmel, mellette mindig is tartottam szerető(ke)t. Hogy miért? Nem akarom rákényszeríteni a feleségem olyasmire, amit nem szeretne. Így ki tudom élni a vágyaimat, és nincs veszekedés ebből fakadóan. Természetesen a feleségem semmit sem tud erről, így nem okozok neki lelki sérelmet:)

2020. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:

Hát én mindenhol ezt látom...

És ilyenkor jönnek a tamadasok, "hogy gratulálok ha mindenhol ezt látod és nem akarod észrevenni azokat a párokat akik ilyet nem tesznek". De igen! Észre veszem azokat is, és jó nagyokat csalódtam, mert akikről sosem gondoltam volna, azok is csalnak.

2020. márc. 28. 15:17
 4/62 anonim ***** válasza:
5%

#3


Sajnos ez így van. Igaz a dolog fordított nemekkel is pontosan így működik, csak azt nem kívánod észrevenni. Meglepődnél mennyi nő tart szeretőt. Talán számszerűleg még kevesebben vannak, mint a férfiak, de attól még...



"Megcsalsz, vagy megcsalnak" ez az örök szabály, sajnos. Inkább tartozz az utóbbi táborhoz, abban több a tartás és a gerinc.

2020. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

#2 nem lenne olyan boldog az a házasság, ha tudna róla. Remélem kiderul egyszer és megkapod amit erdemelsz. Ha ilyen apám lenne mint te, szégyelnelek..


Na most legalább mindenki láthatja, hogy pont az ilyen férfiaktól próbálnám megvedeni magam, akiben annyi gerinc nincsen, hogy ne tegye ezt a feleségével szemben :)


De mégis honnan is fogom megtudni majd később, hogy az én férjem nem e csinálja ezt a háttérbe már 10 éve? :) ha egyszer ilyen módon képes ezt rezzenéstelen arccal megtenni és aztán hazajonni vacsorázni, és megfektetni, miután 3 órával ezelőtt más pinaban volt.


Elhanyom magam tőled!

2020. márc. 28. 15:21
 6/62 anonim ***** válasza:
20%

Attól mert valaki szeretőt tart, attól még élhet boldog kapcsolatban. Hisz 10-ből 9-szer a feleség mit sem tud az egészről, boldog tudatlanságban él. Nekem is van szeretőm, de ettől függetlenül szeretem a feleségem. Csak ő beéri heti 3-4 szexszel, nekem pedig nagyobb az étvágyam, amit csillapítani kell 😋 De mégegyszer mondom, ettől függetlenül harmonikus a kapcsolatunk! Pl múltkor, miután hazajöttem a szeretőmtől tök jót beszélgettünk este a vacsoránál az előléptetéséről. Mit sem sejtett, hogy hol voltam előtte. Nyílván nem azzal indítottam, hogy "drágám most voltam dugni", hanem megdicsértem az alakját és hogy milyen finom vacsit főzött 😊 Egy szó, mint száz: jól működő kapcsolatra nem szabad, hogy nagy hatással legyen, ha a férgi szeretőt tart. Ha ennyit nem bír ki a kapcsolat, akkor ott más probléma is van...

Üdv: Tamás (12 éve házas)

2020. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
88%

Vannak emberek, akik az anyjukat is meg...


Olyat kell választani, aki nem értékeli túl annyira a szexet és a szexualitást, mint a primitív férfiak többsége. Én is inkább választottam egy aszexuálisabb embert, minthogy ki legyek téve a megaláztatásnak. Legalább azt sem hallgatom, hogy jó lenne hármasban, jó lenne az anál és jó lenne minden nap rákényszeríteni magam a szexre, különben meg leszek alázva, cserben leszek hagyva és össze leszek törve azáltal, hogy félrekúr...

Ezért kell intelligens embert választani, akinek nem ér annyit az új punci és az orgazmus, hogy mindent tönkretegyen érte. Mert annyira nem tökös, hogy nyitott kapcsolatban éljen, csak annyira, hogy más háta mögött dugjon, mint a nyulak.

2020. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%

#6


Az ilyen történeteket a Kékfényben hallani az "Álmában megölte férjét" hír elején a "hogyan jutottak el idáig a dolgok" kérdés után.

2020. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
4%

#7


És minden este két miatyánk elmormolása nálatok a "misszionárius póz".

2020. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
89%
Az a férfi nem férfi, aki félredug. Az egy gyáva féreg, nem más. Férfi az, aki vállalja a vágyait és ahhoz keres partnert. Ha valaki alkalmatlan a hűségre, miért fogad hűséget? 2020 van, nem kell eljátszani semmit.
2020. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!