Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy férfinak mindig szerető a felesége mellé?

Figyelt kérdés

Már teljesen elmegy a kedvem attól, hogy abban reménykedjek, egyszer majd találok egy normális férfit, aki a férjem lesz.


Persze, egy nőnek is van felelőssége abban, hogyha felrelep a férfi. De amikor azt látom, hogy igazából nincs különösebb oka rá, csak a kíváncsiság, meg mert miért ne, meg mert a "Beácskának jobb a segge az irodába mint a feleségemé" - akkor úgy érzem, tehetek én bármit, ha a férfi úgy is megmagyarazza nekem, hogy "de én máshogy működöm" stb..


Ez nekem olyan, mintha a férfinak sosem lenne elég 1 nő..

Így viszont nem is látom értelmét, hogy keressek magamnak valakit, mert mintha eleve ellenne rendelve, hogy úgysem elegitem ki minden igényét, mert ugyebár neki "mindenhova el kell szórja a magvait"..


2020. márc. 28. 15:08
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
#40???
2020. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
100%

" Én csak egyet nem értek az ilyen esetekben:


Miért kell olyan nővel összeházasodni, aki nem elégíti ki a vágyaidat?


Vélhetően már a házasság előtt is kiderült, ha a nőnek kisebb az igénye, vagy nem akar olyan dolgokba belemenni, amire a férfi vágyna.


Keresni kell akkor olyat, akivel minden téren stimmelnek a dolgok. "


Na itt a gond! Ilyen nő nincs! Nálunk minden téren stimmelnek a dolgok, csak a szex terén nem. A kapcsolat elején sem stimmelt, de a többi igen. Felépítettünk egy olyan életet, amiről mindketten álmodtunk. Megvan? Meg.

Milyen a szex? Egy nulla. A feleségem akar rajta változtatni? Nem. Most ezért váljak el? Soha.


Imádom a nőket, viszont én a modell alkatú, szép arcúakat preferálom. A feleségem is ilyen, de mindig is fizikális fájdalmat okozott az, hogy havi 1X volt hajlandó egy lapos és unalmas szexre. Jelenleg 2 szeretőm van, mindenki boldog. Engem a szex tölt fel energiával, a családi életünk is tökéletes. Mindenki megkapja az odafigyelést.


Igazából nem érdekel más véleménye, a feleségem is valószínűleg tud róla, bár nem említette. Megbeszéltük, ő nem tud boldoggá tenni szexuálisan... onnantól kezdve normálisan rendezem a dolgokat. Sosem kellene más nő társnak! Sosem válnék el. Nekünk így működik az életünk.


Ne abból induljál ki, hogy egy nő megalázkodik egy férfinak, és bevállal mindent az ágyba csak hogy ne hagyják el. Én tiszteletben tartom hogy a feleségem majdnem asszexuális, ő meg tiszteletben tartja hogy nekem meg szükségem van a szexre.

2020. márc. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel egyszerűbb lett volna egy olyan nőt választani, aki szexuálisan is megfelel..
2020. márc. 29. 04:28
 44/62 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem nem tud kiszolgálni az ágyban, ezért kell egy szerető.
2020. márc. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%

#37 vagyok.

Utolsó 2 kettőhöz szólnék.

Tökéletesen megértem,hogy mint társ jól tud müködni a felesége,de senki ne szóljon bele és ítélje el,abban ami csinál a felesége "háta mögött".


Utolsónak,nekem se adta meg...



Mert itt azt vettem észre,különböző kérdések alatt a "szerető"témakőrt boncolgatva,hogy X év után a férjem megcsalt,hogy tehetett ilyet bla bla bla és itt kérdésnek kirakva előszeretettel ostorozza a csajokkal a férjét plusz azért Ő is simogatva van,simogatva a lelke,hogy mennyire sajnálják. De saját maga nem jut eszébe,mert úgye Ő "mindent"megtett. Csak nem hajlandó szopni,nem hajlandó csak aktívnak lenni csak "fadarab"stílus,és még sorolhatnám.


A másik véglet, az álszentség. Itt a felületen megy az ostorozás,köpködés,Ő ilyet soha nem tudna megtenni. Aztán jönnek a privátok,hát Ő csak szexkapcsolatot akar,mit szólok.


Szeretném tisztázni,hogy nem általánosítok,csak két tipusról beszéltem.


Én nő vagyok,és egyes nőket nem értek. A férjeik,élettársuk csak olyat akar amitől jobb lenne,élvezhetőbb lenne,változatos lenne. Semmi rosszat nem akar csak élvezni azzal a szeretkezést,uram bocsá látni a férfinak,hogy a nő élvezi amit ad,mert annál felemelőbb nincs,ha odaadással,szenvédely kényezteti a másikat.

De ez forditva is igaz az én esetemben. Tényleg sokat beszéltem vele erről. Nem hallotta meg. Igy maradt a harmadik.


Jöhett az ostorozás😊, nem érdekel. Én csak a véleményemet mondtam el.

2020. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó , nálunk ugyanez van. Én 3 évig próbàlkoztam vártam a csodára. 1 éve szeretőm van. Nő vagyok!
2020. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fogjátok már föl, hogy egy férfi nem monogám!
2020. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj kedves kérdező, de manapság amikor a világon MINDENT elvártok egy férfitól, hozza le a csillagokat, értsen mindenhez, legyen "übermensch" és cserébe ti havonta egyszer-kétszer odatartjátok a muffot, vagy még ennyiszer sem mert "fáj a fejem, nincs kedvem" stb., akkor nem kell csodálkozni ezen. Lehet lepontozni, az nagyon megy...
2020. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%
Rendszerint a feleségnek is van szeretője. :) És így tényleg mindenki boldog (mással), megmarad az illúzió. Egy jó szerető, kihozza az állatot a nőből. Az, hogy van aki erre nem képes nem a nő hibája. Nem rá kell mutogatni, hogy az ő hibája, hogy félrekúr. Szegény még megsajnálom. Ráadásula nő megvédeni sem tudja magát itt, hiszen nem kapott szót. Feleség vagyok tudom mi az ábra... :D
2020. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:

#49


Ugye, ez most nem valami olyasmit sugall, hogy "ha a férfi tart az rossz, de ha a nő, akkor az jó, mert ő áldozat"? (Természetesen a korábban fordított nemekkel előadva ugyanez pontosan olyan rossz, elég undorító ez, hogy mindkét nemnek önmaga felé hajlik a keze és a "mi csoportunk helytelen viselkedése az jó, és áldozatok vagyunk, a másik csoport azonos viselkedése az rossz, mert ők a gonoszak".


Nem. Egyforma megítélés jár mindkét csoportnak.

2020. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!