Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy férfinak mindig szerető a felesége mellé?

Figyelt kérdés

Már teljesen elmegy a kedvem attól, hogy abban reménykedjek, egyszer majd találok egy normális férfit, aki a férjem lesz.


Persze, egy nőnek is van felelőssége abban, hogyha felrelep a férfi. De amikor azt látom, hogy igazából nincs különösebb oka rá, csak a kíváncsiság, meg mert miért ne, meg mert a "Beácskának jobb a segge az irodába mint a feleségemé" - akkor úgy érzem, tehetek én bármit, ha a férfi úgy is megmagyarazza nekem, hogy "de én máshogy működöm" stb..


Ez nekem olyan, mintha a férfinak sosem lenne elég 1 nő..

Így viszont nem is látom értelmét, hogy keressek magamnak valakit, mert mintha eleve ellenne rendelve, hogy úgysem elegitem ki minden igényét, mert ugyebár neki "mindenhova el kell szórja a magvait"..


2020. márc. 28. 15:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:

#59 ez egy igen jó irás👍😊

N

2020. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:

Van benne igazság,de azért hiszem,hogy nem minden férfi tart szeretőt ,sőt biztos. De tény,hogy rengeteg olyan párt ismerek ahol tudom,hogy a pasi folyton félrelép és azt mondja erre,hogy neki ezaz igénye.

Az én barátom is mesélte,hogy exét megcsalta 3x akivel évek óta együtt volt már és el is jegyezte...azt mondta,hogy fizetett bizonyos szolgáltatásért,mert ki akarta próbálni.....és tudom ez nem jó ómen ha már ezt így be is vallotta és nem is tudom,hogy mire számítsak majd tőle,bár elvileg más nőjét soha nem csalta meg.


Tényleg elég undorító dolog,de amiről nem tudsz az nem fáj,szerintem ha már ilyen legalább ne vedd észre.


Bár nehéz elhinnem,hogy valaki aki látja,hogy mennyire imádod szereted mindnet megteszel érte az csak úgy képes legyen megcsalni mindenféle bűntudat nélkül. Szerintem nagyon érzéketlennek kell lenned hozzá.

2020. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!