Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy férfinak mindig szerető a felesége mellé?

Figyelt kérdés

Már teljesen elmegy a kedvem attól, hogy abban reménykedjek, egyszer majd találok egy normális férfit, aki a férjem lesz.


Persze, egy nőnek is van felelőssége abban, hogyha felrelep a férfi. De amikor azt látom, hogy igazából nincs különösebb oka rá, csak a kíváncsiság, meg mert miért ne, meg mert a "Beácskának jobb a segge az irodába mint a feleségemé" - akkor úgy érzem, tehetek én bármit, ha a férfi úgy is megmagyarazza nekem, hogy "de én máshogy működöm" stb..


Ez nekem olyan, mintha a férfinak sosem lenne elég 1 nő..

Így viszont nem is látom értelmét, hogy keressek magamnak valakit, mert mintha eleve ellenne rendelve, hogy úgysem elegitem ki minden igényét, mert ugyebár neki "mindenhova el kell szórja a magvait"..


2020. márc. 28. 15:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi kérdező! Ha így is lesz, úgysem fogsz tudni róla :) Hacsak nem lesz akkora marharépa a kedves párod, hogy elszólja magát :"D
2020. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nagyon undorító dolog valakinek az egész életéből viccet csinálni. Nincs boldog tudatlanság.


Ezért nem kell már pasi, itt a misszionárius póz is ki van röhögve (ráadásul egy normálisabb pasitól), meg mindenki át van verve. És qrva büszkék magukra. Igen, nem nekem szólt a kérdés, de primitívek. Pont mint az, aki ha van előtte kaja, addig tolja, míg szét nem reped a gyomra.

2020. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
54%
Van olyan férfi aki nem csal, az meg iszik. Annak meg a pia az első, ált. alacsony libidójuk van. Én ezt láttam. Szóval választahtsz kérdező melyik a jobb :)
2020. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
100%

#22


De nem gondolod, hogy létezik átmenet is, a "kajás" metaforánál maradva? Mert elég rossz, hogy ez a két véglet van, az egyik része akik nem bírnak leállni, a hibbant szexmániások, meg a másik véglet akik evés terén olyanok, mint az egyik rokonom akit még az életben nem láttam jóízűen enni (vagy bármi mást csinálni, igazából mindig elszomorít, hogy nem tud élvezni semmit). Igazából mindkét véglet elég szomorú, sajnálatos dolog.


Nagyon "sarkalatos" lett a világ, vagy az van amit a #2 válaszoló csinál, hogy "márpedig neki szeretői vannak, mert kell és kész", ami primitív igen. Vagy a másik véglet a 0 libidós válaszoló aki szerint pedig ez az egyetlen jó út, minden más primitív.


Arany középút? Miért van mindig kihagyva, figyelembe se véve? Pedig az a nyerő itt is, az arany középút. Mindig van arany középút, ami nem valamelyik szélsőség!

2020. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
4%
A hatosnak valahol igaza van. Volt már pár kérdés itt, hogy aki szeretőt tart, milyen a kapcsolata. Válaszok nagy része arról szólt, mióta szerető van, a kapcsolata sokkal jobb lett. Nem csak a férfiak, a nők is így látják, akik csalják párjukat. Abból kiindulva, hogy volt jó pár szeretőm, és majd mind kapcsolatban élő nő volt, a nők is ugyan úgy tartanak szeretőt, mint a férfiak.
2020. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted van? Szerintem nincs. Ha arra megyek, hogy ne csaljanak meg, inkább élek aszexuális mellett. Meg különben is, nekem az arany középút sem tetszik, inkább a nulla és a közép közt legyen valahol.


És igazából nem is érdekelne az egész, ha nem az én fajtámat választanák feleségnek. (Amúgy minek is feleség nekik, etetni őket?)

2020. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
67%

#25


Elég szomorú ez, itt válik hiteltelenné sajnos az a fogalom, hogy szerelem. Ami nagyon rossz, mert elvileg ez egy nagyon szép és varázslatos érzelem kellene, hogy legyen.


De hát... Minden ami jó elvben, az nem létezik gyakorlatban.

2020. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ezért is kár egy nőnek belemenni bármi komolyabba. Minek? Odateszed magad, ügyelsz a külsődre, mellette igyekszel finomakat főzni, a többi házimunkát is elvégzed, dolgozol, adott esetben a gyerek(ek) is főleg a te dolgod-gondod, cserébe ezt kapod. "Boldog tudatlanságban" bajlódsz otthon egy 2,5 évessel meg egy 3 hónapossal mondjuk vagy épp egyik napról a másikra kibuknak a dolgok, vége, összeomlik minden, neked viszont nem nagyon szabad, mert egy idő után megint tenned kell a dolgod, hoznod kell a szintet egy új kapcsolatban, egy másik férfi oldalán. És akkor ilyenekre vállalj be összeköltözést, közös lakást/házat hitellel, gyerek(ek)et, velük együtt rövidebb vagy hosszabb idejű kiesést a munkaerőpiacról, mindent...
2020. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
84%

#26


Ez csak akkor működhet, ha mindenki pontosan olyan szerelmet talál magának aki szinte majdnem ugyanazt gondolja a témáról. A szexmániás a szexmániást, a frigid a frigidet, a középút a középutat.


A probléma nem valamelyik csoporttal van, hanem azzal, hogy az eltérőek valamiért összejönnek. Jogos volt a kérdésed, hogy miért - én sem értem. Talán azt hiszik, hogy "ez nem gond, majd kibírjuk" - nem bírják ki, egyik csoport sem, ha másik csoportbélivel kellene kapcsolatban lenniük.


A titok az, hogy mindenki olyat találjon, mint amilyen ő maga is. És a 2 szexmániás végigszexeli a napot, boldogan, a 2 alacsonyabb libidós végigbeszélgeti a napot boldogan, a középutasok mindkettőt mértékkel, egyensúlyra törekedve teszik, boldogan.


És hidd el, ha kettő ilyen összejön bármelyik csoportból, ők boldogok. Itt nem fogsz ilyet találni, mert ők élik az életüket, a beállítottságuknak megfelelően. Ez az oldal azért "rossz" ilyen értelemben, mert itt csak a rossz példákat fogjuk olvasni, mert aki boldog, az miről írjon ki kérdést itt? Nincs rá szükségük.

2020. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%

Edricus, persze, ez lenne az ideális, de most írják, hogy hazudnak. Tehát soha nem tudom meg, hogy a valóság volt az életem, vagy csak egy előadás egy szexmániástól.


És ez szépen odavezet, hogy az ember SENKIBEN nem bízik meg. Abban sem, aki olyan, amilyet keres, mert mi van, ha titokban félremegy.

2020. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!