Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kell egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy férfinak mindig szerető a felesége mellé?

Figyelt kérdés

Már teljesen elmegy a kedvem attól, hogy abban reménykedjek, egyszer majd találok egy normális férfit, aki a férjem lesz.


Persze, egy nőnek is van felelőssége abban, hogyha felrelep a férfi. De amikor azt látom, hogy igazából nincs különösebb oka rá, csak a kíváncsiság, meg mert miért ne, meg mert a "Beácskának jobb a segge az irodába mint a feleségemé" - akkor úgy érzem, tehetek én bármit, ha a férfi úgy is megmagyarazza nekem, hogy "de én máshogy működöm" stb..


Ez nekem olyan, mintha a férfinak sosem lenne elég 1 nő..

Így viszont nem is látom értelmét, hogy keressek magamnak valakit, mert mintha eleve ellenne rendelve, hogy úgysem elegitem ki minden igényét, mert ugyebár neki "mindenhova el kell szórja a magvait"..


2020. márc. 28. 15:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
91%

Én csak egyet nem értek az ilyen esetekben:


Miért kell olyan nővel összeházasodni, aki nem elégíti ki a vágyaidat?

Vélhetően már a házasság előtt is kiderült, ha a nőnek kisebb az igénye, vagy nem akar olyan dolgokba belemenni, amire a férfi vágyna.


Keresni kell akkor olyat, akivel minden téren stimmelnek a dolgok.

2020. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
71%

#30


Ezt teljesen megértem, sőt át is érzem. Mert ez fordított nemekkel pontosan így van nálam is. Csak én a középutas változat vagyok. De én is voltam már megcsalva "részben" emiatt, és pontosan ezért én sem tudok megbízni senkiben. Úgyhogy ez egy társadalmi jelenség és valószínűleg vagyunk még így páran, csak nem tudunk róla.


És ez technikailag egy tragédia. Főleg, mert alapvetően nem rossz emberek azok akik emiatt szenvednek. És sokuk többet érdemelne, mint ezt, hogy sosem élhetik át a szerelem érzését, mert nem tudnak bízni, mert lehet, hogy a másik fél bunkó szexmániás vagy rideg (érzelmileg is) frigid, csak az elején megjátssza magát. Aminek semmi értelme nincs és az egész egy színjáték, egy kihasználás.



Én is tudom ezeket, sajnos. Csak nem szeretek erre gondolni, mert elég fájdalom van az életemben amúgy is.

2020. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
50%
#29, ok, de hogy találod meg a hozzád passzolót? Főleg, hogy nem csak ebben kell passzolni, hanem csomó más dologban. Ha nincs szerencséd, akkor randizgathatsz vagy váltogathatod a kapcsolatokat a végtelenségig. Vagyis amíg meg nem elégeled, és akkor maradsz az aktuális nem passzolónál, mondván, csodák nincsenek, a következő sem lesz jobb vagy hagyod a francba az egészet és megöregszel egyedül. Kinek mi. És akkor azt a réteget még nem is említettem, aki nem nagyon ugrálhat, örülhet, ha valaki hajlandó vele bármire.
2020. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
46%
Jajaj mert más az igenye, na ne már. A bevállalós nőket is megcsalják. Arra mi a magyarázat? A szépségkirálynőket, miért? Megmondom, azért mert megmunják. Mert mindig más kell, mert nekik jár és kész. Mert csak "szex" nem több. Aztán az ilyenek vannak legjobban kiakadva ha a feleségükkel is kikezd valaki :D
2020. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
59%

#33


Na pont ez az, amiért a szerelem a gyakorlatban nem nagyon létező dolog, csupán egy eszmény. Annyi dologban kellene egyezni, ami majdnem lehetetlen.

2020. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
41%

#34


Ha szerelmes vagy valakibe azt nem "unod meg" (ez a kifejezés nagyon bunkó amúgy) - persze kölcsönösen kellene, hogy szeressék egymást, ami már nehezebb. Itt a gond, ezt annyira nehéz fenntartani... Főleg, ha a másik fél hazudik. És sajnos a legtöbb ember - mindkét nem - sokat hazudik. Ez nagyon szomorú.

2020. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%

#25

Nő vagyok,volt szeretőm. Egyáltalán nem lett jobb a kapcsolatom.

Soha nem fogom vissza kapni azt amit ettől a viszonytól kaptam,sőt még a szikráját se a páromtól.

Pedig sokszor rávezettem,mik a vágyaim,mitől lenne jobb.

2020. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
2020. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
52%
A nők ugyanezt csinálják, szóval nem kell a hegyibeszéd.
2020. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! :)


38 éves férvi vagyok, 10 éve élek boldog házasságban a feleségemmel, mellette mindig is tartottam szerető(ke)t. Hogy miért? Nem akarom rákényszeríteni a feleségem olyasmire, amit nem szeretne. Így ki tudom élni a vágyaimat, és nincs veszekedés ebből fakadóan. Természetesen a feleségem semmit sem tud erről, így nem okozok neki lelki sérelmet:)" Na a 48%as kamugép...a minap még nőd sem volt.

2020. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!