Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő nők,ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő nők,ugye szoktatok másról is fantáziálni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 13. 10:06
1 2 3 4
 21/33 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
23%

Látod, ez a kis szűklátokörű ostoba éned hátráltat valszeg mindenben IS.

A romantika tőlem olyan távol áll, mint ide a Hold, egy percig sem volt rózsaszín köd, nemes egyszerűséggel, a legjobb barátom a férjem, akinek a teste 10/10, és reálisan látom, hogy az összes többi csóka egy nagy kalap xar hozzá képest, és az evolúció egyirányú. Ha otthon a steak vár nem kell a száraz kenyér.

De rendben, tudod, hülyékkel nem vitiakozom, mert kár, ilyen értlemi szinten egy morcis 16 éves tinifiú állhat kb, akire senki rá se néz.

De örülök, hogy te nagy életbölcsés, mindent IS tudsz mindnekiről. Menjél. tapsold meg magad! (:

2021. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
78%
#18 Én nem személyeskedtem egyszer sem, de te egész végig azt csináltad. Én végig a témáról beszéltem, de te egész végig az én életem szánalmasságával voltál elfoglalva. Mondjuk tudom, hogy hülyeség volt normális vitára számítani...
2021. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
78%

"A romantika tőlem olyan távol áll, mint ide a Hold, egy percig sem volt rózsaszín köd, nemes egyszerűséggel, a legjobb barátom a férjem, akinek a teste 10/10, és reálisan látom, hogy az összes többi csóka egy nagy kalap xar hozzá képest, és az evolúció egyirányú."

És még te nevezel engem szűklátókörűnek? Vicces vagy.

2021. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
5%

Cukormokus, csak te vagy aki szemelyeskedik es veri itt mindenkire magat, en csak siman elmondtam neked, hogy h.lye vagy mint a fold, mert biztos mas nem szant rad meg ennyi energiat mas sose. De tenyleg kar veled vitatkozni, aki ilyen gyoker, hogy azt hiszi, hogy o szereti a sajtot, biztos mindenki mas is.

Nohoz meg annyi kozod volt gondolom, mig megszulettel kb. Mert ennyire ismersz is minket.

Ki bantott, mondd el?

2021. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
0%
A 23-as válaszodban sok értelem nem volt, de akkor gondolom ez ennyivel ki is fújt (:
2021. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
54%
Cukormókus, ha megmutatod nekem, hogy hol személyeskedtem, akkor én magam fogok elnézést kérni tőled. Ti viszont egyfolytában azt csináljátok. Ti szajkózzátok folyton, hogy ronda vagyok, meg az életben nem volt még párkapcsolatom stb. Ebből is látszik, hogy semmit nem tudtok rólam.
2021. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
49%
26 Először megvádoltál mindenkit, hogy hazudik, majd az érvekre nem válaszolsz, viszont leállsz személyeskedni Genyával és ennyivel elintézed.
2021. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
40%

Azert "szajkozzuk" ugyanazt, mert ennyi vagy. Semmi vita alapu erv, csak mindenki hazudik, ezt ismetelgeted, es kb az jon le: dogoljon meg mindenki, aki boldog! Ennyit lat baratom beloled a vilag, egy megkereseredett kis holyagot, aki semmi de semmi erdembelit nem mond, csak itt ugat a parkapcsolatban levo embereknek, akik aztaqva, husegesek.

Borzalmas...

2021. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
57%

"dogoljon meg mindenki, aki boldog!"

Te itt eléggé félreértelmezhettél valamit. Én végig a témával kapcsolatban írtam a válaszaimat. Igen, lepontoztam pár embert, mert nem találtam hasznosnak a válaszaikat és úgy gondoltam, hogy nem igaz, amit írnak. De te, Genya barátnőddel karöltve, mást se csináltatok csak engem szidtatok, hogy én milyen szánalmas, boldogtalan, megkeseredett stb. ember vagyok. Elárulom, hogy nem vagyok az.

2021. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
24%

Engedjétek el...

"#6 Mondd el kérlek, hogy a tökéletes pasidon nem fognak a műtét fájdalmai, mert ő egy tökéletes, 10/10-es macsó félisten. Igen, már látom honnan kaptad a nevedet Genya. Minden kérdésnél lehordasz mindenkit, hogy magadat jobb színben tüntesd fel. Már látom, hogy milyen tökéletes boldogságban élsz, hozzánk földi halandókhoz képest."


Másik kérdésnél, igazolta magát, a mérhetetlen bánatát és irigységét. Ő ennyit tud, hát na, ez ilyen (:

2021. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!