Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő nők,ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő nők,ugye szoktatok másról is fantáziálni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 13. 10:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
#10 Ne beszélj a nevemben, kérlek. Nem hazudok egy anonim oldalon, és mint írtam, már el is váltam. Azt viszont nem értem, miért vannak azok lepontozva, akik szoktak. Azért mert én nem szoktam, nem pontozom le azt, aki igen, hol van a tolerancia?
2021. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
16%
#11 Én csak azt pontoztam le, aki hazudik.
2021. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%
És honnan tudod, hogy ki hazudik? Én nem, akkor hazudok?
2021. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
70%

Imadom, hogy gyk-n mindneki jobban belelat mindneki fejebe, es eletebe, es egy anonim oldalon is minden no biztos hazudik gyokerseggel jon.

A tizeske meg gondolom valami hatezerszer atvert hapsi, aki amugy csak a kutyanak sem kell.

De pontozz le mindenkit, legyen meg a napi oromod.

2021. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%

#12 aki szerinted boldog házasságban él, ahol megkapja amire vágyik és nem hiányzik neki más férfi, nem érdekli más férfi, mert a saját férje teljesen elég neki, az hazudik? Ilyen egyszerűen nem létezhet? Nevetséges vagy.


#4 voltam

2021. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
60%

10#-es. Na akkor most kapaszkodj meg. A férjem a legjobb barátom is, így emiatt a lehető legtöbb időmet vele akarom tölteni, annyira jóban vagyunk. Közel 10 éve ismerem, és a mai napig együtt nevetünk, járunk szórakozni, és mindketten egymás társaságát élvezzük a legjobban, sőt, mint két hülye kiskamasz, még a xarba is húzzuk egymást, igazi bajtárs. Sőt, most az agyad eldobod, de fordítva is így van a kívánással, de biztos akkor a férjem is hazudik.

Nah mindegy, akkor mi ilyen hazudós pár vagyunk, te biztos jobban tudod, te, akinek ez az élete értelme ahogy látom, lepontoz mindenkit, aki picit is boldog párkapcsolatban él.

Nice bro!

2021. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
7%
#14 Nem kell bevágni a durcit. Attól, hogy gondolsz más férfiakra is a párodon kívül, még nem vagy rossz ember, ugyanúgy lehetsz hűséges és ugyanúgy szeretheted a párodat. De ez a "Júj, én soha senki emberfiára nem gondolok soha, nekem a többi férfi láthatatlan!" mindketten tudjuk, hogy ez marhaság.
2021. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
89%

Nem durci, de te meg fogadd el, nem mindenkinek olyan eletminosegben el, mint te, es nem olyna mint te... halistennek...

Nem voltal meg totalisan harmonikus kapcsolatban, olyannal, akire vagytal igazan, latszik, mar ha voltal egyaltalan kapcsolatban :D

De ez az eroltetett stilus, hogy te mindnekinel minden jobban tudsz, biztos nagyon vonzo az ellenkezo nemnel. Janem.

2021. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
19%
#16 Itt most egyáltalán nem erről volt szó, hogy ki boldog és ki nem. Hanem, hogy a felek gondolnak-e másra vagy nem. De nyugodtan hordjatok le engem a sárga földig, hogy milyen szánalmas kis gyökér vagyok, mert nem valami romantikus fantáziavilágban élek, ahol más emberek nem léteznek, csak a párunk... attól, hogy gondolsz másra is, még ugyanúgy fennállhat az összes lehetőség, amit leírtál magatokról. Itt nem én vagyok a rosszindulatú, én csak azt mondom, hogy aki nem gondol más emberre, az nagy valószínűséggel hazudik.
2021. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
71%

17 Már értem a problémádat. Nem tudod elképzelni sem, hogy az emberek különbözőek. Te ilyen vagy, ilyen emberek vesznek körül, tehát mindenki ilyen. Sorry to burst your bubble, de sokan nem ilyenek. És nem azért mert mi jobbak vagyunk, hanem mert másképp működünk. Hogy férfiben mennyire jellemző ez, azt nem tudom, de nőben mások is ilyenek rajtam kívül, ezért vagyunk el évekig is egyedül. Engem a külső nem izgat fel semmilyen szinten, ezért nem fantáziálok róla. Persze kell, hogy tetsszen az illető, de nekem kell hozzá egy sereg más dolog is, illat, hang, gesztusok, szárnyaló intellektus stb. De az akkor már szerelem, tehát vagy vele vagyok, vagy senkivel.

Most például évek óta egyedül vagyok, de nem fantáziálok random pasasokról. A szexuális fantáziám sosem konkrét személyhez volt kötött, hanem helyzeteket képzeltem el, benyomásokat éltem át újra, sosem férfi testekről fantáziáltam. Bármennyire jól néz ki egy pasi, megcsodálom max, hogy ez igen, kemény munkát fektetett bele, de ennyi. Egyetlen nedves gondolatot sem pazarlok a külsőségekre. De ha oda vagyok valakiért, akkor róla álmodozom. Akkor sem a testéről hanem úgy teljes egészében....róla.

2021. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!