Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Átmenetileg (1 vagy 2 évig)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átmenetileg (1 vagy 2 évig) bírna valaki bútorok nélküli lakásban élni a párjával?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért bútorokat lehet venni olcsón használtan is, ami funkcióját ellátja és lehet utána cserélni szebb re jobbra.

Dehogy egy szekreny vagy asztal ne legyen eléggé érdekes és szenvedős lenne úgy.

2021. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Most akkor átmenetileg vagy 1-2 évig? :D Mert egy-két év az minden, csak nem átmeneti.


Rövid válasz: NEM

2021. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor csoportban van ingyen elvihető, mi is mikor mama házát pakoltuki ingyen elvihetore feltettük konyhabútort stb.
2021. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Noren1989 ***** válasza:
93%
Az àtmenetiség óràkban,napokban mérhető, megjegyzem.
2021. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván, ha más választásom nincs, akkor igen, de mit jelent pontosan a bútorozatlan? Azért matrac, amin alhatunk (ágykeret nem kell), hűtő, mosógép, sütő, mosogató van? Ha ezek megvannak, akkor azért nem olyan borzasztó. Nem ideális.

Meg amúgy csomó ingyen bútort lehet szerezni, én is ajándékoztam már el lecserélt, jó állapotban lévő szekrényt, asztalt, stb.

2021. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Matrac kell és egy hosszú rúd a ruháknak, szóval igen.
2021. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Matracok vannak, a ruhákhoz vettünk három "szobainast". De szekrényeink, könyvespolcaink nincsenek. Mindössze két székünk, egy fotelünk és egy asztalunk van (ez a laptopok miatt). Mosógép, rezsó, hűtő van. Más nincs. Tévé sincs.
2021. jún. 26. 20:27
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi tragédia nincs, én simán ellennék így. Nem a legideálisabb, de még azt sem lehet feltétlenül mondani, hogy kényelmetlen. Szeretem a minimalizmust.
2021. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Így már más ha ezek megvannak így tűrhető.
2021. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Elfogadható,ha oka van.

Egy két év alatt az ember okos dolgokat ki tud találni ,ha kicsit leleményes,hogy a tárolás ne okozzon gondot,de költeni se kelljen rá.

Pl külföldi munkavállaláskor ,mikor először kimész egy bőrönd cuccal és kiderül hogy bútorozatlan kégli van.

Az első fizuból többnyire nem szekrénysort vesz az ember.

2021. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!