Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha így érez a bátyja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha így érez a bátyja?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy a férjem bátyja gyűlöl engem. Konkrétan ezt a szót mondták nekem.

Teljesen kedvesen, normálisan viselkedik velem, de a hátam mögött gyűlöl és szét akar választani minket a férjemmel.

Én félek tőle, elég ijesztő ember, ezért nem is merem szembesíteni.

Mit tegyek? Férjemnek se mondtam, mert nem nekem hinne, hanem a bátyjának.


2021. jún. 15. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne foglalkozz vele, ameddig nem a férjednek szid úgysem férkőzhet közétek. Ki mondta?
2021. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A felesége.
2021. jún. 15. 00:33
 3/10 A kérdező kommentje:
De azt is megtudtam, hogyan akar éket verni közénk.
2021. jún. 15. 00:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A felesége gyűlöl, vagyis a sógornőd.

A nők durva dolgokra képesek egxmással.

2021. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Akkor viszont egyszerűbb lenne elmondani a férjednek, és rövidre zárni.
2021. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk anyós kavarta a szart, amíg hagytuk neki. Mondjuk nálunk nem is volt kérdés, hogy mi vagyunk egymásnak a szűk család, ezáltal anyós akármit puffog, az én szavam üti az övét.
2021. jún. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt nyugodtan elmondhatod a férjednek, hogy mit mondott a sógornőd, hozzátéve, hogy nem teljesen érted, mert szerinted a bátyja eddig rendesen viselkedett és megkérdezheted, hogy mir gondol.
2021. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy pár éve a szemembe is megmondta a bátyja ezt, de utána rendeződtek a dolgok, legalábbis ezt hittük, de akkor ezek szerint még mindig gyűlöl.
2021. jún. 15. 11:12
 9/10 anonim ***** válasza:
De mi a baja veled?
2021. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hogy a férjem szokott segíteni a házimunkában, és olyan vagyok, mint az anyjuk (ez nem igaz), akit szintén gyűlöl.


Tanult, értelmes embernek mondanám magam. Dolgozok, a férjemmel minden költségen osztozunk. Nem vagyok illetlen, nagyszájú, inkább csendes, visszahúzódó. Ezért sem értem.

2021. jún. 15. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!