Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nejem fojton hazudik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem fojton hazudik de tudom az igazat nem szeretném elvesziteni mitt tegyek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 5. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Miről hazudik? Honnan tudod? Kicsit fejtsd ki!
2018. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Béla. A Király. ***** válasza:
73%
Iratkozz be estibe, és tanulj meg írni!
2018. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Na mert aztán marha sokat veszítesz azzal, ha nincs egy hazug lotyó az életedben..
2018. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem rég megcsalt és rákérdesztem hogy azóta találkozot a pasival vagy látta és látta de nekem nem monta el az igazat de mástol visszahallotam hogy látta nem az a baj hogy látta hanem az hogy hazudott miközbe meg egyesztük hogy öszinték leszünk egymással.Ezzel a feltétellel marad együtt a család.
2018. dec. 5. 18:18
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha tudod hogy csal és hazudik és te nem akarod ennek ellenére elveszíteni akkor hagyd rá és maradj vele. Megváltozni nem fog. Tanulj meg ezzel együttélni hogy félrekurogat, hazudozgat.


Én egy másodpercet nem töltenék ilyen nővel. Kidobnám a pichába és vennék helyette egy nyelvtankönyvet.

2018. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
élvezd...Csak kérlek halkan.
2018. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
70%
valami hiányzik neki. Találd ki, mi az, és add meg neki. A legokosabb dolog, amit hallottam ilyen témában, hogy a nőnek lelke van, azzal kell foglalkozni. A pasinak mása van, mi meg azzal szeretnénk foglalkozni, de attól meg máshoz megy a nő, mert máshol a lelkének megadják, ami annak kell - ő a legszebb, legjobb, egy istennő. És akkor maguktól adják azt, amit egyébként megkívánunk, nem kell követelni.
2018. dec. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
30%
2 - te meg hülye vagy, kíváncsi lennék a naqy eszeddel, hogy a te párod mit is mond... ez mehet 5-nek is. Nem a nyelvtan a lényeg.
2018. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mióta vagytok házasok? esetleg ez idő alatt mondott valamit a nejed , amit nem vettél komolyan? Ilyenekre gondoltam, hogy fogyj le, nem szereti ha ezt- ezt csinálod, nem élvezi a sexet stb... Ha nem mondott semmit akkor mi lehet a baj a kapcsolattal. Erről beszélni kell ,sokat dolgozni magatokon, és nagyon nyitottnak kell lenni, mert fájdalmas dolgok derülhetnek ki mindkettötök rászéről amik nem lettek feldolgozva. És most csak abból indulok ki hogy hajlandóak vagytok dolgozni.
2018. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És mi van, ha a jóakaró hazudik, aki látta őket?
2018. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!