Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban/párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban/párkapcsolatban élők, észre veszitek ha hazudik a párotok nektek? Fel lehet ismerni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság semmi komoly...
2015. jan. 15. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy borzasztóan hazudik, felismerem. De egyébként szinte sosem hazudunk egymásnak.
2015. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja...és mennyi idő mire kiismerted?
2015. jan. 16. 00:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Én mindig megnyomkodom az orrát, hogy puha-e vagy kemény?

(Csak már nem emlékszem, hogy melyik is jelenti azt, hogy füllent...)

2015. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen. bár szerintem a párom nem hazudik nekem. Kegyes hazugságok már fordultak előt, és akkor látta rajtam, hogy van valami, amit nem akarok elmondani.. tehát szerintem mi eléggé kiismertük egymást. 2 éve élünk együtt
2015. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen,.. elcsuklik a hangja.:D 3 eve vagyunk egyutt
2015. jan. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy újabb ifjú szájkaratés;)

Songoku! Nem a RIBIKRE KELLENE BUKJATOK, és akkor nem siránkoznátok b+!

On: Nem egy hazug ember a párom, de észre veszem ha pl meglepetés miatt füllent, jön a kaján mosoly:D

2015. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tomi songoku ***** válasza:
Értem.. Megértelek.. De soha nem voltam szájkaratés és igen visszafogott ember vagyok pedig komoly tudás bírtokában állok és nem karate-nak hívják de hahyjuk is ezt. Sokat látott ember vagyok. 3 4 vagy 5 éves kapcsolatokrol beszèltek itt nekem. Ennyi idő alatt minden szép és jó.. 6-8 vagy 10 év után jönnek a komoly dolgok és nem siránkozom mert volt időm megerősödni. Komoly gengszterek ölték meg magukat már a nők miatt.. Én akkor is azt mondom hogy a nők veszèlyes állatok
2015. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
songoku....te retardált barom.
2015. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tomi songoku ***** válasza:
Te meg a jógyerek vagy ugye?
2015. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!